Trwa ładowanie...
d3lqtno

"Królowa życia" Dagmara Kaźmierska i jej syn zrobili sobie testy na koronawirusa

Dagmara Kaźmierska z show "Królowe życia" poddała się testom na koronawirusa. Zdradziła, ile za nie zapłaciła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dagmara Kaźmierska zrobiła test na koronawirusa
Dagmara Kaźmierska zrobiła test na koronawirusa (ONS)
d3lqtno

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". W show celebrytka prezentowała swoje bajeczne życie oraz barwny i wybuchowy charakter. Choć wzbudzała wiele kontrowersji, widzowie pokochali jej bezpośredniość i pewność siebie.

Znaleźli się i tacy, którzy wytykali jej dyskusyjny wygląd czy też przeszłość. Nie miało to jednak większego znaczenia, ponieważ popularność Kaźmierskiej rośnie z każdym dniem, co doskonale widać na jej kontach w mediach społecznościowych. Tam kumulują się emocje zarówno zwolenników, jak i hejterów.

Zobacz także: Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa

Kaźmierska niechętnie udziela wywiadów, ale jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instastories zdradziła, że ona i jej 19-letni syn Conan zrobili sobie testy na koronawirusa. Jedno badanie kosztowało 550 zł. Kaźmierska powiedziała, że chce mieć pewność, że jest zdrowa.

d3lqtno

Test wyszedł negatywny, o czym Kaźmierska poinformowała na Instagramie: "Aniołki test na koronę negatywny. Cholera - co ta za Królowa bez korony? (oczywiście żart, żeby zaraz na mnie nie wskoczyli co niektórzy życzliwi)".

d3lqtno

Podziel się opinią

Share
d3lqtno
d3lqtno