Trwa ładowanie...
d3l2j4j

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z bliskimi. Tak wykorzystują czas kwarantanny

Krzysztof Ibisz jak wielu Polaków wprowadził w życie odpowiednie środki ostrożności. Czas kwarantanny spędza z bliskimi.
Share
Krzysztof Ibisz podzielił się zdjęciem z bliskimi
Krzysztof Ibisz podzielił się zdjęciem z bliskimiŹródło: ONS.pl
d3l2j4j

W związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem, władze kraju zarządziły domową kwarantannę. Przez najbliższe dwa tygodnie Polacy muszą unikać skupisk powyżej 50 osób, w miarę możliwości pracować zdalnie. Zostały też zamknięte wszelkie placówki oświatowe, kulturalne, a także restauracje i bary.

Podczas wyjść należy zachować szczególną ostrożność, przede wszystkim unikać zgromadzeń ludzi. Dlatego też wielu Polaków na spacery wybiera miejsca odludne, plaże, parki czy lasy.

I właśnie na spacer po lesie postanowił się wybrać Krzysztof Ibisz z bliskimi. Prezenter dobrze zna ostatnie rozporządzenia względem zachowania środków ostrożności. W końcu to on poinformował o zawieszeniu rozpoczętej dopiero serii "Tańca z gwiazdami" i przeniesieniu jej na jesień.

d3l2j4j

Prezenter postanowił skorzystać ze sprzyjającej pogody i wybrać się na spacer. Towarzyszyli mu syn Vincent i pupil, pies Nicpoń. Małą grupkę uzupełniła Anna Nowak-Ibisz. Jej obecność nie powinna dziwić, zwłaszcza że byli małżonkowie podkreślają, że łączą ich dobre, przyjacielskie relacje.

Zdjęcie, jakie Ibisz zamieścił w sieci nawiązuje także do powielanej w mediach rady, aby czas kwarantanny spędzić w gronie bliskich i poświęcić go na rozmowę, spacer, bycie razem. Nie da się ukryć, że Ibiszowie wykorzystali okazję i spędzili ten czas produktywnie.

"Ex żona, ex mąż, wciąż aktualne ich dziecko i Nicpoń Super Pies zdobywają odporność w lesie” - podsumował wypad z właściwą dla siebie dozą humoru prezenter.

d3l2j4j

Podziel się opinią

Share
d3l2j4j
d3l2j4j