Trwa ładowanie...

Krzysztof Kiersznowski rozstał się z partnerką. To przez różnicę wieku?

Krzysztof Kiersznowski przez kilka lat cieszył się szczęściem u boku młodszej o 33 lata kobiety. Niestety sielanka dobiegła końca.

Krzysztof Kiersznowski rozstał się z partnerką. To przez różnicę wieku?Źródło: AKPA
d3ctl86
d3ctl86

Dla niezapomnianego Wąskiego z "Killera" czas się zatrzymał. Aktor zarzeka się, że nie czuje upływającego czasu, pomimo że w tym roku skończy 70 lat.

W 2011 r. Krzysztof Kiersznowski związał się z młodszą o 33 lata kobietą. Jego najstarszy syn jest zaledwie 5 lat od niej starszy. Miłość kwitła i zdawało się, że aktor u boku pogodnej brunetki znalazł stabilizację.

Zobacz: W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": "Kiedyś byłam sprzątaczką"

Jednak z biegiem czasu różnica pokoleniowa dała o sobie znać. Para przechodziła kryzysy, rozstawali się i do siebie wracali. W końcu nadszedł czas na podjęcie ostatecznej decyzji.

d3ctl86

Na pytanie dziennikarza portalu pomponik.pl, czy w jego życiu jest obecnie jakaś kobieta, odpowiedział: - Nie, jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne.

Krzysztof Kiersznowski skupił się na prostym, domowym życiu. Wyprowadził się z Warszawy do Komorowa, często odwiedza swoich przyjaciół w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie i opiekuje się psami. Mówi, że stara się nie myśleć o starości i przemijaniu.

d3ctl86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ctl86