Trwa ładowanie...

Książę William "za bardzo się wystroił". Zabawne zdjęcie okrzyknięte "sportowym zdjęciem roku"

Książę William nieraz pokazał, że mimo tytułu arystokraty ma dystans do siebie i duże poczucie humoru. Ostatnio jednak przeszedł samego siebie. Jedno jest pewne - takiego zdjęcia koronowanej głowy jeszcze nie widzieliście.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę William "za bardzo się wystroił". Zabawne zdjęcie okrzyknięte "sportowym zdjęciem roku"Źródło: PAP
d2mihrd
d2mihrd

Książę William pojawił się na ostatnim meczu rugby pomiędzy drużynami Australii i Walii. Po rozgrywkach został zaproszony do szatni reprezentantów krainy kangurów i chętnie pozował z zawodnikami do zdjęć. I to właśnie jedna z fotografii została okrzyknięta przez media "sportowym zdjęciem roku". Dlaczego?

Książę zapozował wraz z Kurtleyem Bealem, gwiazdorem tamtejszej drużyny. Choć obaj są uśmiechnięci od ucha do ucha, to najzabawniejsze jest to, jak są ubrani. Rugbysta stoi w samych slipkach i w piwem w ręku, William natomiast… w eleganckim garniturze. Fotkę skomentował sam zawodnik. - Kiedy dostajesz się na imprezę i czujesz, że jesteś trochę za bardzo wystrojony – podpisał dowcipnie pamiątkę.

Warto dodać, że każde zdjęcie, na którym pojawia się przedstawiciel Windsorów, wymaga akceptacji rodziny królewskiej. Najwyraźniej rugbysta taka zgodę dostał, bo zdjęcie pojawiło się na jego Instagramie i w mig obiegło sieć stając się prawdziwym internetowym hitem. Niewątpliwie dla grającego na pozycjach łącznika ataku i obrońcy zawodnika spotkanie z księciem było specjalnym ukoronowaniem udanego wieczoru. Beale mocno przyczynił się do wygranej Australii. Jego drużyna wygrała z reprezentantami Walii 29:21. Takiego zdjęcia można mu tylko pozazdrościć!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mihrd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mihrd