Książę William "za bardzo się wystroił". Zabawne zdjęcie okrzyknięte "sportowym zdjęciem roku"

Książę William nieraz pokazał, że mimo tytułu arystokraty ma dystans do siebie i duże poczucie humoru. Ostatnio jednak przeszedł samego siebie. Jedno jest pewne - takiego zdjęcia koronowanej głowy jeszcze nie widzieliście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William pokazał się w niecodziennym otoczeniu
Książę William pokazał się w niecodziennym otoczeniu (PAP)
WP

Książę William pojawił się na ostatnim meczu rugby pomiędzy drużynami Australii i Walii. Po rozgrywkach został zaproszony do szatni reprezentantów krainy kangurów i chętnie pozował z zawodnikami do zdjęć. I to właśnie jedna z fotografii została okrzyknięta przez media "sportowym zdjęciem roku". Dlaczego?

Książę zapozował wraz z Kurtleyem Bealem, gwiazdorem tamtejszej drużyny. Choć obaj są uśmiechnięci od ucha do ucha, to najzabawniejsze jest to, jak są ubrani. Rugbysta stoi w samych slipkach i w piwem w ręku, William natomiast… w eleganckim garniturze. Fotkę skomentował sam zawodnik. - Kiedy dostajesz się na imprezę i czujesz, że jesteś trochę za bardzo wystrojony – podpisał dowcipnie pamiątkę.

WP

Warto dodać, że każde zdjęcie, na którym pojawia się przedstawiciel Windsorów, wymaga akceptacji rodziny królewskiej. Najwyraźniej rugbysta taka zgodę dostał, bo zdjęcie pojawiło się na jego Instagramie i w mig obiegło sieć stając się prawdziwym internetowym hitem. Niewątpliwie dla grającego na pozycjach łącznika ataku i obrońcy zawodnika spotkanie z księciem było specjalnym ukoronowaniem udanego wieczoru. Beale mocno przyczynił się do wygranej Australii. Jego drużyna wygrała z reprezentantami Walii 29:21. Takiego zdjęcia można mu tylko pozazdrościć!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP