Trwa ładowanie...
d3cpt7o

Księżna Kate o pierwszych słowach księcia Louisa: "Powiedział "Mary""

Księżna Kate ujawniła, że książę Louis zaczął mówić. Okazuje się, że jego pierwsze pełne słowa to imię i nazwisko znanej na wyspach kucharki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate o pierwszych słowach księcia Louisa: "Powiedział 'Mary'"
Księżna Kate o pierwszych słowach księcia Louisa: "Powiedział 'Mary'" (Getty Images)
d3cpt7o

Książę Louis niedługo będzie obchodzić swoje 2. urodziny, co wiąże się z tym, że z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija. Syn książęcej pary powoli zaczyna już mówić, co zostało udokumentowane na świątecznych nagraniach.

Książę William i księżna Kate uczestniczyła w nagraniach specjalnego wydania kulinarnego programu “A Berry Royal Christmas”, prowadzonego przez kucharkę Mary Berry. W trakcie trwania show książęca para wraz z gospodarzem zajmują się przygotowaniem kolacji dla 150 wolontariuszy i pracowników organizacji charytatywnych.

Księżna Kate zdobyła się na dość zaskakujące wyznanie. Zdradziła, jakie były pierwsze słowa wypowiedziane przez księcia Louisa, które wprawiły wszystkich w zdumienie.

d3cpt7o

- Jednym z pierwszych słów Louisa było "Mary", ponieważ na wysokości jego wzroku stoją ustawione moje wszystkie książki kucharskie na półce w kuchni. Dzieci są bardzo zafascynowane twarzami, a twoja twarz jest na okładkach wszystkich książek. Louis pokazuje na książki i mówi: "To Mary Berry". Z pewnością by cię dzisiaj rozpoznał - wspomina.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate zażądała specjalnego miejsca dla swoich sukienek w samolocie

d3cpt7o

Podziel się opinią

Share
d3cpt7o
d3cpt7o