Trwa ładowanie...

Księżna Kate pogratulowała Kim Kardashian narodzin syna!

Narodziny Saint Westa to bez wątpienia temat numer jeden w wielu tabloidach. Kim Kardashian zdążyła już zdradzić szczegóły traumatycznego porodu, ale również szczęścia, jakie nie opuszcza jej od kilku dni. Nic więc dziwnego, że te rewelacje dotarły również do samej księżnej Kate, która postanowiła złożyć rodzicom życzenia.

Share
Księżna Kate pogratulowała Kim Kardashian narodzin syna!
Źródło: ONS.pl
d1j9bwc

Synek Kardashian i Westa póki co nie przebije popularnością małej Charlotte, ale to on w grudniu stał się najbardziej znanym noworodkiem na świecie. Jak informuje International Business Times, Middleton pogratulowała parze narodzin malucha, dzwoniąc do Kim, jak również wysyłając jej kartkę z życzeniami.

- Każdy dzwoni do Kim i Kanye i składa im gratulacje z okazji narodzin ich drugiego dziecka. Państwo West byli w szoku, gdy książę William i księżna Kate zadzwonili do nich z gratulacjami i wysłali im kartkę z życzeniami. Są pod ogromnym wrażeniem – poinformował znajomy pary w rozmowie z portalem.

Celebrytka od lat jest wierną fanką Middleton, której styl stara się naśladować z różnym skutkiem. Takie życzenia są więc dla niej wielkim wyróżnieniem. Kto wie, może w najbliższym czasie Kim postara się zaprzyjaźnić z księżną?

d1j9bwc

Podziel się opinią

Share
d1j9bwc
d1j9bwc