Księżna Kate robi sobie przerwę. Czas na przygotowania do porodu

Przez dłuższy czas nie będziemy widzieć księżnej na oficjalnych wydarzeniach. Wyjątkowy czas tuż przed narodzinami dziecka ma tylko dla siebie i najbliższych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate była w ostatnim czasie bardzo aktywna
Księżna Kate była w ostatnim czasie bardzo aktywna (Materiały prasowe)
WP

Para książęca przed kilkoma dniami odwiedziła Park Olimpijski we wschodnim Londynie. Spotkała się tam z przedstawicielami organizacji charytatywnej współpracującej z mistrzami olimpijskimi i paraolimpijskimi oraz uczniami Chobham Academy. Obejrzeli mecz koszykówki drużyny na wózkach inwalidzkich, a następnie Kate pomagała w przygotowaniu posiłku w ramach akcji promującej nie marnowanie jedzenia. Grafik księżnej, jak zawsze, był naprawdę napięty.

Ale jak się okazuje, to ostatni raz, kiedy można było zobaczyć Kate przed porodem. Jak poinformowała brytyjska prasa, księżna wywiązała się ze wszystkich zaplanowanych obowiązków i robi sobie dłuższą przerwę i usuwa z życia publicznego. W najbliższych tygodniach będzie mogła spokojnie przygotować się do powitania dziecka na świecie, a potem skupić na opiece nad najmłodszą pociechą. Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP