Trwa ładowanie...
d4iuzmk

Księżna Kate: to mała Charlotte jako pierwsza powiedziała o ciąży mamy?

Plotki o tym, że księżna Kate jest w ciąży, nie milkną. Tym bardziej że jeden z brytyjskich tabloidów dotarł do źródeł, które potwierdzają te informacje. Jednak jako pierwsza opowiadała o tym księżniczka Charlotte.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy księżna Kate faktycznie jest w ciąży?
Czy księżna Kate faktycznie jest w ciąży? (newspix.pl)
d4iuzmk

Informacjami o brytyjskiej rodzinie królewskiej jest zainteresowany cały świat. Ostatnio głównym tematem był konflikt na linii Harry i Meghan – William i Kate. Możliwe, że dojdzie do tego, że młodszy brat wraz z żoną i synkiem Archiem przeprowadzą się do Stanów Zjednoczonych. Czy tak się faktycznie stanie? Przekonamy się już niedługo.

Tymczasem coraz goręcej robi się wokół Williama i Kate. Media spekulują, że księżna jest w czwartej ciąży. Tabloid "In Touch" dotarł do źródła, które potwierdzałoby, że to już czwarty miesiąc. Ten fakt z kolei potwierdzałaby rezygnacja z podróży do Omanu i Kuwejtu, w którą uda się książę.

William ponoć bał się reakcji Harry'ego. Brat miał przyjąć tę informację nadzwyczaj dobrze. To jednak nie jest najciekawsze.

Okazuje się bowiem, że mała Charlotte, która niedawno poszła do szkoły, opowiadała kolegom, że będzie miała rodzeństwo. Nikt jednak nie chciał wierzyć dziewczynce. Czy teraz okaże się, że mówiła prawdę? Czekamy na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji o ciąży Kate.

d4iuzmk

Podziel się opinią

Share

d4iuzmk

d4iuzmk