Trwa ładowanie...

Księżna Kate w trzeciej ciąży! Kiedy poród?

Od 4 września nie mówi się w zasadzie o niczym innym, jak o ciąży księżnej Kate. W poniedziałek Kensington Palace oficjalnie poinformował, że książę William i jego żona spodziewają się trzeciego dziecka. Od razu zaczęto spekulować, kiedy siostra lub brat Jerzego i Charlotty przyjdzie na świat. Pojawił się nawet polski wątek. Czy możliwe, żeby Royal Baby 3 zostało poczęte w czasie wizyty pary książęcej w Warszawie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Kate w trzeciej ciąży! Kiedy poród?Źródło: ONS.pl
d1j6hoi
d1j6hoi

Tabloid "The Sun" ogłosił na swojej okładce, że trzecie dziecko Kate i Williama zostało poczęte podczas wizyty w Polsce. Niewątpliwie byłby to dla nas powód do radości i dumy, ale inne brytyjskie dzienniki mają swoje teorie na ten temat.

Na Wyspach mówi się, że Kate i William nie zaryzykowaliby poinformowania poddanych o kolejnym potomku przed 12 tygodniem ciąży, szczególnie, że księżna cierpi na hyperemesis gravidarum, czyli najcięższą postać nudności i wymiotów. Książęca para przebywała w Polsce w dnia 17-19 lipca, więc możliwe, że ulubienica Brytyjczyków była już wtedy w ciąży.

d1j6hoi

Królewska korespondent, Rebecca English, na swoim Twitterze sugeruje z kolei, że to najpóźniej 12 tydzień. Jeśli ta informacja się potwierdzi, poród odbędzie się w marcu.

Portal "Express" donosi, że Kate musiała przekazać dobrą nowinę wcześniej, bo bardzo źle się czuje i będzie odwoływać kolejne publiczne wystąpienia.

"Wymioty i złe samopoczucie najczęściej pojawiają się w 4-7 tygodniu ciąży" - czytamy w serwisie.

Co to oznacza? Jedynie tyle, że potomek książęcej pary może się urodzić równie dobrze w kwietniu lub maju.

d1j6hoi

Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli poczekać na oficjalny komunikat w tej sprawie. Do tego czasu zaleje nas fala spekulacji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1j6hoi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j6hoi