Trwa ładowanie...
dsn6ioe

Księżna Meghan broniona przez kolejną gwiazdę. "To niesprawiedliwe!"

Księżna Meghan, mimo zaawansowanej ciąży, nie może liczyć na taryfę ulgową od brytyjskich tabloidów. Na szczęście w obronę chętnie biorą ją celebryci. Do grona sojuszniczek Meghan dołączyła właśnie Emeli Sandé.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżną Meghan w obronę wzięła Emeli Sandé
Księżną Meghan w obronę wzięła Emeli Sandé (Materiały prasowe)
dsn6ioe

Piosenkarka - promująca obecnie swój nowy singiel "Sparrow" - nie ukrywa, że nie podoba się jej sposób, w jaki media na Wyspach traktują ciężarną księżną. - W ostatnich miesiącach prasa mocno się na nią zasadziła i próbuje wykopać coraz to nowsze rewelacje na jej temat. To niesprawiedliwe, ale niestety, tak działają media. W jednej chwili była bohaterką, by za moment sytuacja zupełnie się odwróciła. Życzyłabym sobie, żeby media stały się dla niej bardziej życzliwe i wspierające, szczególnie, że na samym początku gazety wręcz świętowały jej pojawienie się w rodzinie królewskiej i byłoby miło do tego wrócić - apeluje w rozmowie z grabari.pl autorka przeboju "Next to me".

ZOBACZ TEŻ: Markle trafi na dywanik do królowej? "Weszła do rodziny jako potencjalna skandalistka"

dsn6ioe

Sandé nie ukrywa też, że pochodzenie Meghan, której matka jest Afroamerykanką, wnosi do rodziny królewskiej duży powiew świeżości. - Meghan wprowadziła trochę różnorodności i należy to celebrować. Oby obecna sytuacja była tylko jakąś fazą, która minie - dodaje.

Co ciekawe, już wkrótce ukaże się nowa płyta brytyjskiej wokalistki, tak chętnie poruszającej w tekstach swoich utworów tematy związane z przemianami społeczno-politycznymi. Być może znajdzie się na niej też utwór nawiązujący do historii Meghan? Jeśli tak, nie będzie on dosłowny.

- Nie lubię być dosłowna, wolę skupiać się na emocjach i to nimi opowiadać o pewnych zjawiskach i rzeczach, które obserwuję w otaczającym mnie świecie. A dzieje się bardzo dużo, bo z jednej strony mamy do czynienia z wieloma podziałami i rozłamami wśród ludzi, z drugiej zaś mam wrażenie, że nastaje powoli czas prawdy. Sporo osób przestaje milczeć, mówią głośno o tym co czują i co przeszli. Jako artystka uważam to za fantastyczne zjawisko i niezwykle pomocne, gdy ludzie nie boją się wyrażać siebie - tłumaczy Emeli Sandé.

Coś nam mówi, że Emeli może zyskać kolejną fankę i to samą księżną!

dsn6ioe

Podziel się opinią

Share

dsn6ioe

dsn6ioe
dsn6ioe