Trwa ładowanie...

Księżna Meghan i książę Harry już wybrali choinkę. Słono za nią zapłacą

Księżna Meghan i książę Harry mają swój ulubiony gatunek świątecznych drzewek. Firma, która je dla nich sprowadza i dekoruje, zarabia na tym krocie.

Księżna Meghan i książę Harry już wybrali choinkę. Słono za nią zapłacąŹródło: Getty Images
d2aobto
d2aobto

Choć do świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze 2 miesiące, wybór odpowiedniej choinki już zaprząta książęce głowy. Na szczęście książęta Sussexu mają w tej kwestii sprawdzonych ekspertów.

Księżna Meghan i książę Harry od 2016 r. korzystają z usług brytyjskiej firmy Pines & Needles. To za ich pośrednictwem sprowadzają specjalny gatunek jodły Nordmanna, koniecznie o wysokości 1,8 m. Przed dostarczeniem choinki do pałacu Windsorów zostanie ona udekorowana 100 ceramicznymi, luksusowymi ozdobami w unikalnym kształcie.

Zobacz: Ustawka w programie Ellen. Meghan zaczęła odbudowywanie wizerunku

Każdy Brytyjczyk może mieć taką samą choinkę jak książęta Meghan i Harry. Wystarczy zapłacić za tę usługę 1500 funtów, czyli niespełna 7500 złotych. Oryginalnie samo drzewko kosztuje 60 funtów (ok. 300 zł).

Tak wygląda choinka zamawiana przez książęcą parę. Materiały prasowe
Tak wygląda choinka zamawiana przez książęcą parę. Źródło: Materiały prasowe

Z jednej strony trzeba docenić fakt, że brytyjski następca tronu stara się korzystać z ogólnie dostępnych usług i nie sili się na elitaryzm. Rodzina Windsorów chce pokazać, że ogranicza swoje wydatki. Chociażby księżnej Meghan zdarza się pojawiać na oficjalnych spotkaniach w tych samych sukienkach.

Jednak z drugiej strony, zapewne niewielu obywateli Wielkiej Brytanii byłoby stać na tak horrendalny wydatek na choinkę. Książęce wyczucie dobrego smaku jest jeszcze dalekie od życia szarych mieszkanców.

d2aobto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aobto