Trwa ładowanie...

Księżna Meghan nadal wykonuje swoje obowiązki. Dotrzymała słowa

Książę Harry i księżna Meghan przestają pełnić rolę starszych członków rodziny królewskiej, ale wciąż sprawują patronat nad organizacjami i instytucjami.

Share
Księżna Meghan nadal wykonuje swoje obowiązki. Dotrzymała słowaŹródło: Instagram.com
d66mpnv

Meghan i Harry są już w Kanadzie, gdzie zaczynają nowe życie. Ale przed wyjazdem księżna odwiedziła jeszcze centrum pomocy dla zwierząt, którego jest patronką. Teraz opublikowano zdjęcia z tego dnia na oficjalnym koncie Sussexów na Instagramie.

Mayhew to organizacja opiekująca się zwierzętami, w której pracują także wolontariusze. Nad zwierzętami pieczę mogą sprawować także ludzie chorzy, którzy potrzebują emocjonalnego wsparcia. Meghan jest patronką stowarzyszenia od roku. W styczniu 2019 ciężarna wtedy księżna odwiedziła pracowników i pupili Mayhew. Jeden piesek szczególnie przypadł jej wtedy do serca. Miała go na rękach i z uśmiechem mówiła, że nie mogą sobie pozwolić na kolejnego psa przed narodzinami dziecka.

Dziś Meghani Harry żyją w Kanadzie z dwójką przygarniętych niegdyś przez księżną psiaków.

d66mpnv

Jej tegoroczna wizyta w Mayhew to dowód na to, że dotrzyma słowa i ani ona ani Harry, nie porzucą organizacji, z którymi są związani.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

d66mpnv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d66mpnv
d66mpnv