Trwa ładowanie...

Księżna Meghan nie wybiera się na ślub byłej dziewczyny księcia Harry'ego?

Cressida Bonas to dziewczyna, z którą Harry spotykał się przed tym, jak poznał Meghan. Do dziś pozostali w przyjaznych stosunkach. Na tyle, że Cressida była na jego ślubie z Meghan!

Księżna Meghan nie wybiera się na ślub byłej dziewczyny księcia Harry'ego?Źródło: Getty Images
d1e762d
d1e762d

Książę Harry i Cressida Bonas poznali się w 2012 roku dzięki księżniczce Eugenii – kuzynce księcia Harry'ego. Po raz pierwszy spotkali się na festiwalu muzycznym. Książę był wtedy na pięciotygodniowych wakacjach od misji wojskowej w Afganistanie. Spędzili ze sobą tydzień na Karaibach, a później widziano ich na tych samych koncertach w Londynie. By odwrócić uwagę mediów, nigdy nie wchodzili na nie razem. Długo utrzymywali w tajemnicy swój romans.

Rodzina Cressidy Bonas wywodzi się w prostej linii od syna królowej Wiktorii - Edwarda VII. Cressida jest córką Lady Mary-Gaye Curzon i jej trzeciego męża bankiera Jeffrey'a Bonasa. Wydawało się, że to dziewczyna idealna dla księcia Harry'ego. W mediach pojawiały się plotki o ich ślubie. (pisaliśmy o tym 6 lat temu)

Cressida właśnie ogłosiła na Instagramie, że się zaręczyła. Jej przyszły mąż to Harry Wentworth-Stanley, z którym Cressida spotykała się zanim związała się z księciem Harrym.

Między Harrym i Cressidą nadal jest nić przyjaźni. Do tego stopnia, że została zaproszona na królewski ślub półtora roku temu i oczywiście stawiła się na miejscu. Wygląda tego dnia tak:

Getty Images
Źródło: Getty Images

Teraz mówi się, że Bonas odwdzięczy się zaproszeniem Harry'ego i jego małżonki na swój ślub z Wentworthem-Stanley'em.

d1e762d

- Harry na pewno się wybierze, bo wciąż są dobrymi przyjaciółmi. Cressida nigdy, przenigdy nie pisnęła nawet słowem na temat swojej relacji z nim, jest dyskretna. Książę tez jest w bardzo dobrych stosunkach z mamą pana młodego - mówi Adam Helliker, ekspert od royalsów w rozmowie z The Sun.

A co z Meghan? To samo źródło donosi, że księżna wcale nie czuje się swobodnie przy byłych dziewczynach swojego aktualnego męża, więc nie będzie chciała uczestniczyć w tej uroczystości.

Można też założyć, że Meghan wie, jaką sensację wywołałaby na miejscu. Być może nie chce odbierać uwagi najważniejszej kobiecie tego dnia?

d1e762d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e762d