Trwa ładowanie...

Księżna Meghan w Maroku. Nie zabrała ze sobą lekarza

Księżna Meghan wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Z informacji brytyjskich mediów wynika, że poród przewidziany jest na przełom marca i kwietnia. Mimo zaawansowanej ciąży żona księcia Harry'ego nie zwalnia tempa. Właśnie wybrała się w podróż służbową do Maroka, w którą nie zabrała prywatnego lekarza.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Meghan w Maroku. Nie zabrała ze sobą lekarzaŹródło: East News
dqbtexw

Meghan i Harry wybrali się do Maroka w celach integracji z tamtejszymi władzami, a także, by podkreślić znaczenie wzmocnienia pozycji kobiety i edukacji dziewczynek w regionie. Wizyta książęcej pary potrwa trzy dni. Dla Meghan, która jest w ostatnim trymestrze ciąży taka wyprawa to z pewnością spore wyzwanie. Tym bardziej dziwi, że księżna nie zabrała ze sobą prywatnego lekarza.

Magazyn "Hello" dowiedział się, że tuż przed wyjazdem Meghan poddała się wszystkim niezbędnym badaniom. Uznano, że krótka wizyta jest bezpieczna dla niej i dla dziecka.

Wygląda na to, że ciąża służy Meghan, która czuje się i wygląda doskonale. Przypominamy, że kilka dni wcześniej księżna wróciła z Nowego Jorku, gdzie przyjaciółki wyprawiły dla niej baby shower.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dqbtexw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqbtexw