Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte widywana jest wyłącznie w spodniach. Wina zachowawczej matki

Książę George i księżniczka Charlotte są prawdopodobnie najbardziej obfotografowanymi dziećmi na świecie. Sporo osób zadaje sobie pytanie, dlaczego zawsze ubrane są w tym samym stylu.

Share
Księżniczka Charlotte widywana jest wyłącznie w spodniach. Wina zachowawczej matki
Źródło: Instagram.com
d1jcpbc

Oficjalne wyjście, weekendowy spacer, zabawa w ogrodzie. Trzyletnia Charlotte zawsze ma na sobie klasyczne i poprawne sukienki. Według Rachel Riley, projektantki ubranek dziecięcych, która ubierała m.in. księcia George'a, zabieg jest celowy. Chodzi o to, by kreacje dziewczynki wyglądały na zdjęciach ponadczasowo. Dodatkowo w sukienkach jest zakochana Kate Middleton.

Księżna rzadko jest widywana w spodniach. Jako zachowawcza osoba woli stawiać na sprawdzone sukienki, w których zresztą wygląda fantastycznie. Jak twierdzą brytyjscy internauci, swoje zamiłowanie przekłada na córkę. Co ciekawe, dzieci Williama i Kate mają podobno oddzielne garderoby na oficjalne wyjścia oraz z mniej formalnymi ubraniami.

Pierwszą, i jak na razie jedyną osobą w skostniałej rodzinie królewskiej, jest Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego często bawi się modą i przemyca trendy, które do tej pory nie miały prawa bytu na dworze królewskim. Kto wie, być może za kilka lat będzie wzorem dla Charlotte.

d1jcpbc

Podziel się opinią

Share
d1jcpbc
d1jcpbc