Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki wspomina spotkanie z Agnieszką Kaczorowską

Kuba Wojewódzki zrobi wszystko, by być w centrum uwagi. Teraz, jak sam wyznał w swojej książce, postanowił pochwalić się swoimi romansami. Jedna z opowieści szczególnie zainteresowała jego fanów.

Share
Kuba Wojewódzki wspomina spotkanie z Agnieszką Kaczorowską
Źródło: ONS.pl
d12pet5

Stało się. Kuba Wojewódzki wydał książkę. Opisał w niej nie tylko swoje życie, refleksje i przemyślenia na różne tematy, ale również podzielił się z czytelnikami swoimi licznymi romansami.

Ci, którzy przebrnęli przez większą część tego literackiego dzieła, mogli doczytać, że samozwańczy król TVN-u ma na swoim koncie miłosne uniesienia z... Agnieszką Kaczorowską. Jak się okazało, tancerka uwiodła go swoimi kocimi ruchami i rodzącą się w niej kobiecością. Nie jest też tajemnicą, że prezenter wiąże się i uwodzi znacznie młodsze od niego kobiety.

"Na randce byłem też z cudownym dzieciakiem niecudownego serialu "Klan". Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Kobieta ukryta w dziecku z całą świadomością kobiecości. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania" - napisał.

d12pet5

Podziel się opinią

Share
d12pet5
d12pet5