Trwa ładowanie...

Kukulska poczuła się dotknięta słowami Górniak. Będzie pojednanie?

Natalia Kukulska, młodsza od Górniak o 4 lata, w jednym z wywiadów opowiadała, że w dzieciństwie podziwiała Górniak śpiewającą w Opolu. W dorosłym życiu obie znalazły swoje miejsce na scenie muzycznej, ale prywatnie nie pałały do siebie sympatią. Wygląda jednak na to, że czas leczy rany, bo dziś Kukulska podchodzi do Górniak z zupełnie innym nastawieniem.

Edyta Górniak zraniła dwóch przyjaciół KukulskiejEdyta Górniak zraniła dwóch przyjaciół KukulskiejŹródło: AKPA
d23t4hx
d23t4hx

Natalia Kukulska i Edyta Górniak jako artystki mają ze sobą wiele wspólnego. Nie licząc dziecięcej kariery Kukulskiej, obie zaczęły podbijać serca polskich słuchaczy w drugiej połowie lat. 90. I do dziś mają oddane rzesze fanów. Przed laty Kukulska wyrażała się o starszej koleżance w ciepłych słowach, ale ta sympatia dawno minęła. Wszystko przez mężczyzn, znajomych Kukulskiej, którzy związali się z Górniak i później tego żałowali.

Edyta Górniak przez wiele lat nie miała szczęścia w miłości. Była w związku z aktorem Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą. Próbowała sobie też ułożyć życie u boku Adama Sztaby, ale ten związek zakończył się z hukiem.

Kilkanaście lat temu w jej życiu pojawił się Dariusz Krupa. W 2004 r. urodziła mu syna Allana, a następnie stanęła z nim na ślubnym kobiercu. Natalia Kukulska od początku nie kibicowała temu związkowi. Ona i jej mąż przyjaźnili się z Krupą i chcieli dla niego jak najlepiej. Górniak była tymczasem postrzegana jako źródło kłopotów.

Edyta Górniak: "Nigdy nie twierdziłam, że ludzie nie chorują"

- Wiedziała, że Edyta była związana z Adamem Sztabą, z którym Natalia przyjaźni się do dzisiaj. Pamiętała, że kiedy się rozstawali, spakowała go i wystawiła jego rzeczy za drzwi, a on nie miał się gdzie podziać. Mieszkał w samochodzie - mówił informator z otoczenia piosenkarki w "Na żywo".

d23t4hx

Obawy Kukulskiej nie były bezpodstawne. Po niespełna czterech latach małżeństwa Górniak ogłosiła separację i wniosła o rozwód. W wywiadach mówiła otwarcie, że Krupa nie kochał jej, tylko jej pieniądze. Takie słowa bardzo raniły Kukulską i jej męża, którzy znali Krupę z zupełnie innej strony.

górniak AKPA
Górniak i Krupa w 2007 r.Źródło: AKPA

Po rozwodzie w 2010 r. obie piosenkarki unikały się zawodowo i prywatnie. Od tamtych wydarzeń minęło jednak ponad 10 lat i wygląda na to, że Kukulska ma teraz zupełnie inne podejście do Górniak. Obie dojrzały, wzbogaciły się o nowe doświadczenia.

- Natalia nie wyklucza nawet współpracy z Edytą. Nie złożyła jeszcze propozycji, ale sentyment sprawia, że coraz częściej o tym myśli. Jest zdania, że byłoby to ciekawe połączenie i ważne spotkanie dwóch dojrzałych kobiet, które wiedzą, czego chcą - mówi źródło tygodnika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d23t4hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23t4hx