Lady Gaga nie przestaje prowokować. Pokazała nagie zdjęcia
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Zmysłową sesję zdjęciową wykonał Eli Russell Linnetz, z którym piosenkarka w ostatnim czasie współpracuje. Dotychczas robili odważne zdjęcia, na których Gaga pozowała w seksownej bieliźnie i skórze. Teraz poszli o krok dalej, a wokalistka pokazała się praktycznie nago.
Całość utrzymana jest w stylistyce lat 60. I 70., a piosenkarka pozuje na zdjęciach jedynie w szpilkach i rajstopach na tle „artystycznego nieładu”. Lady Gada podzieliła się pierwszymi efektami na swoim profilu na Instagramie. Fani już zdążyli się podzielić na tych, których zachwyciły zdjęcia i na tych, którzy docinają jej, że znów zamiast na śpiewaniu chce się wybić na prowokacji.
Część internautów przypuszcza także, że klimatyczne fotki mogą być zapowiedzią nadchodzącego projektu. Znając jej zamiłowanie do artystycznych prowokacji niewykluczone, że piosenkarka zaskoczy w kolejnym wcieleniu. A wy co sądzicie? Jak się wam podobają jej zdjęcia?
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.