Trwa ładowanie...

Lady Gaga pokazała nowego chłopaka. Ich związek już nie jest tajemnicą

Kontrowersyjna Lady Gaga często ląduje na okładkach gazet. W ostatnim czasie głównym tego powodem była jej domniemana relacja z Bradleyem Cooperem. Teraz natomiast głównym pretekstem będzie, jak się spodziewamy, potwierdzony już związek z tajemniczym mężczyzną.

Share
Lady Gaga pokazała nowego chłopaka. Ich związek już nie jest tajemnicą
Źródło: Getty Images
di8n99r

Po premierze filmu "A Star is Born" ("Narodziny gwiazdy") cały świat spekulował o jej domniemanym romansie z Bradleyem Cooperem. Lady Gaga nie dementowała tych plotek, natomiast pikanterii dodawał rzekomy konflikt pomiędzy nią a Iriną Shayk - ówczesną partnerką aktora. Trzeba przyznać, że chemia między odtwórcami głównych ról była widoczna gołym okiem. Plotki podsycił ich wspólny występ, kiedy to wykonali piosenkę "Shallow". Co dociekliwsi widzowie dopatrywali się czułych spojrzeń na scenie. Media przez długi czas żyły tą relacją, a fani czekali na jakikolwiek krok ze strony swoich ulubieńców. Wydaje się jednak, że chemia między nimi nie była na tyle silna, by uczucie przetrwało. Wszystko skończyło się dosyć szybko.

Lady Gaga nie załamała się jednak po nieudanej relacji z Bradleyem Cooperem. I choć już jakiś czas temu artystka dała się przyłapać na romantycznych chwilach z nowym mężczyzną, dopiero teraz postanowiła sprawić, że ich relacja nabrała oficjalnego tonu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się romantyczne zdjęcie pary. My wiemy już, kto jest wybrankiem piosenkarki.

di8n99r

To przedsiębiorca i inwestor - Michael Polansky. Według LinkedIn Michael studiował na Harvardzie i jest obecnie prezesem Grupy Parker. Być może Lady Gaga w końcu spotkała osobę, z którą będzie chciała spędzić resztę życia?

Lady Gaga i Michael Polansky wyglądają na prawdziwie zakochanych. Życzmy im, by to uczucie nie przeminęło!

ZOBACZ WIDEO: Lady Gaga i książę William rozmawiali na wideoczacie

di8n99r

Podziel się opinią

Share
di8n99r
di8n99r