Trwa ładowanie...
d3hirhf

Lexi z "Hotelu Paradise" nie pojawiła się na finale. Sprzeczne wersje

Widzowie zauważyli, że Lexi nie wystąpiła w finałowym odcinku "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi i Marietta mają dwie różne wersje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra i Lexi z "Hotelu Paradise"
Sandra i Lexi z "Hotelu Paradise" (Instagram)
d3hirhf

Finał pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Fani programu cały czas jednak śledzą losy bohaterów show i zastanawiają się nad kilkoma sprawami. Jedną z nich jest m.in. to, dlaczego Aleksandra "Lexi" Domańska nie pojawiła się w finałowym odcinku programu.

Zazwyczaj w finałowych odsłonach pojawiają się wszyscy bohaterowie, ale nie tym razem. Marietta, która wygrała show w parze z Chrisem, przyznała, że nie ma pojęcia, co się stało.

ZOBACZ: Marietta i Chris zwycięzcami "Hotelu Paradise"! "Dla mnie to jest WIELKA MIŁOŚĆ!"

- Totalnie nie wiem, dlaczego Lexi nie było na finale. Nawet ostatnio z nią rozmawiałam, ale sama nie znała odpowiedzi na to pytanie. Po prostu nie dostali zaproszenia, ale czemu to nie wiem. To pytanie do produkcji - powiedziała uczestniczka w rozmowie z dziennikarką z JastrząbPost.

d3hirhf

Klaudia El Dursi ma nieco inną wersję.

- Niestety, ze względów osobistych nie mogła dojechać na finał. Powiem szczerze, że ja też nie za bardzo w ten temat wnikałam. Z tego, co wiem Lexi gdzieś wyjechała. To pytanie powinno być skierowane do niej. Kilka dni temu, jak prosiliśmy wszystkich byłych uczestników o dostarczenie krótkiego filmiku, ona nam go nie dostarczyła.

Sama Aleksandra "Lexi" Domańska nie odniosła się do tych spekulacji. W mediach społecznościowych dziewczyna nie publikuje zdjęć, czy wspominek z przygody w "Hotelu Paradise". W swoim opisie, w przeciwieństwie do pozostałych uczestników, nie zawarła adnotacji, że brała udział w show.

Czyżby Lexi chciała zapomnieć o swoim udziale w programie?

d3hirhf

Podziel się opinią

Share
d3hirhf
d3hirhf