ycipk-3mi25z

Lider zespołu Oddział Zamknięty miał wypadek samochodowy

Lider zespołu Oddział Zamknięty, Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, został ranny w wypadku samochodowym. Członkowie grupy nie zdradzają, w jakim stanie jest muzyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Łuczaj-Pogorzelski trafił do szpitala
Wojciech Łuczaj-Pogorzelski trafił do szpitala (AKPA)
ycipk-3mi25z

"Lider naszego zespołu Wojciech Łuczaj-Pogorzelski uczestnik poszkodowany w dzisiejszym wypadku i przewieziony karetką, jest pod dobrą opieką szpitala. Nic więcej nie możemy powiedzieć, trwają intensywne badania. Dziękujemy wszystkim za już udzieloną pomoc" - czytamy na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO: Syn Martyniuka czuje się bezkarny? "Rozpieściły go pieniądze ojca"

ycipk-3mi25z

Do wypadku doszło w Warszawie pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Kajakową i Bogatki. Zderzyły się trzy samochody: ciężarowy man, iveco i ford mustang. Kierowcą ostatniego z nich był Lider zespołu Oddział Zamknięty, Wojciech Łuczaj-Pogorzelski. Z ustaleń policji wynika, że pojazd muzyka dachował. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jego życie wisiało na włosku. Były lider Oddziału Zamkniętego dostał drugą szansę

Warto dodać, że to nie jest pierwszy raz, gdy artyści są poszkodowani. W 2011 r. członkowie zespołu Oddział Zamknięty, w drodze do Warszawy, mieli wypadek w miejscowości Kolonia Promna k. Białobrzegów (woj. mazowieckie). Z ustaleń policji wynikało, że mercedes, którym jechali muzycy, z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu i dachował. Sześć osób trafiło do szpitala. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

ycipk-3mi25z

W 2017 r. Krzysztof Wałecki, jeden z członków zespołu, trafił do szpitala w Kościerzynie tuż po tym, jak został zaatakowany przez trzech nieznanych mężczyzn. Po serii badań opuścił placówkę.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mi25z

ycipk-3mi25z
ycipk-3mi25z