Trwa ładowanie...
17-06-2010 12:03

Lopez w za ciasnej sukience! FOTO

Lopez w za ciasnej sukience! FOTO
d2m7l6x
d2m7l6x

Niestety latka lecą, forma już nie ta sama... Oczywiście nie oczekujemy, że dla gwiazd czas stanie zawsze w miejscu i nie będą się one zmieniać. Grunt, żeby za tymi zmianami nadążały i bacznie obserwowały swoje ciało. Gdyby J. Lo dokładnie zastanowiła się, czy wypada jej założyć taki fason sukienki odsłaniający brzuch, to wpadki by nie było...

A jednak - Lopez pokusiła się o założenie białej sukni z letniej kolekcji Emilio Pucci (ulubionego ostatnio przez celebrytki na całym świecie, zwłaszcza przez Jennifer). Piosenkarka wygląda w niej jak prawdziwa diwa, bogata biżuteria dodaje jej jeszcze więcej szyku, to już zdecydowanie nie jest "Jenny from the block". Problem tylko w tym, że suknia wydaje się być za ciasna. Złote elementy wrzynają się w brzuch Jen, co daje dość bolesny efekt. Gdyby tylko biała kreacja prosto sięgała ziemi delikatnie zakrywając brzuszek piosenkarki, wszystko byłoby ok, a tak... wszyscy możemy oglądać o jedną fałdkę za dużo.

ZOBACZ FOTO NA DRUGIEJ STRONIE NEWSA!

(fot. x17online.com/Newspix.pl)

d2m7l6x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2m7l6x