Trwa ładowanie...

Łukasz Jakóbiak dokonał coming outu. "Chcę być wolny"

Łukasz Jakóbiak zdobył się na bardzo szczere wyznanie, pierwszy raz mówiąc publicznie o swojej seksualności. Prowadzący talk show "20m2" wyznał, że jest osobą homoseksualną.

Łukasz Jakóbiak dokonał coming outu. "Chcę być wolny"Źródło: East News
d2zxm6f
d2zxm6f

Łukasz Jakóbiak znany jest z prowadzenia talk show "20m2". W ósmą rocznicę nadawania programu wcielił się w inną rolę. Tym razem to on zasiadł jako gość i odpowiadał na pytania.

Jakóbiak odniósł się m.in. do wizualizacji swoich marzeń, czyli udziału w programie Ellen Degeneres, której jest wielkim fanem. Trzy lata temu internauci myśleli, że naprawdę go zaprosiła do swojego show, ale ostatecznie poczuli się oszukani. Prezenter przyznał, że wie, że źle to rozegrał.

- To była sekunda, która zmieniła moje życie. Już parę minut później wiedziałem, że źle zrobiłem - powiedział. Dodał potem, że od tego momentu jego życie zaczęło się zmieniać na gorsze.

36-letni dziennikarz dokonał też coming outu. Pierwszy raz publicznie powiedział o swojej orientacji seksualnej. Przyznał, że jest homoseksualny. - To, o czym mówię, jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem - zaczął.

d2zxm6f

Dodał, że nagrał kilka materiałów, w których mówił o swojej orientacji, ale nigdy ich nie publikował. Powiedział też, że jego bliscy w pełni go zaakceptowali.

- Chcę być wolny. Mam pełną akceptację rodziny, od kiedy wiedzą. Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować to w najgłębsze zakamarki. Teraz wiem, że moja dusza wybrała tak, jak wybrała. Ja się cieszę z tego wyboru. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej - przyznał.

d2zxm6f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxm6f