Trwa ładowanie...

Maciej Myszkowski to prawdziwe ciacho! Zobaczcie jego zdjęcie sprzed kilkunastu lat

Mąż Justyny Steczkowskiej kiedyś pracował jako wzięty model. Dorota Wróblewska postanowiła przypomnieć jego poczynania i upubliczniła naprawdę stare zdjęcie.

Share
Maciej Myszkowski to prawdziwe ciacho! Zobaczcie jego zdjęcie sprzed kilkunastu latŹródło: ONS.pl
d1shwwy

Dorota Wróblewska, producentka pokazów mody, pokazała zdjęcie Macieja Myszkowskiego sprzed kilkunastu lat. Mąż Justyny Steczkowskiej od zawsze był bardzo przystojnym mężczyzną, dlatego na początku swojej kariery pracował jako model. Na wybiegu pojawiał się wielokrotnie, a teraz jest kojarzony głównie z medialnego związku z Justyną Steczkowską. Dorota Wróblewska postanowiła jednak przypomnieć, że kiedyś był on wziętym modelem:
- Maciej Myszkowski :) Jeden z najbardziej przystojnych modeli. Mieliśmy okazję współpracować przy kilku pokazach. Zawsze profesjonalny z wielką klasą. Słynny z tego, że na backstage wprowadzał dobry nastrój i humor. Dowcipny cały czas - napisała producentka na FB.
Mąż Justyny Steczkowskiej dzisiaj pracuje jako architekt. Mimo to zgodził się wystąpić w jednym z pokazów, który odbędzie się w najbliższym czasie:
- Maciej Myszkowski dzisiaj jest architektem. Gościnnie wystąpi w pokazie Andrzeja Fodera podczas Gali na WARSAW FASHION STREET 2017. P.S. Zobaczcie jakie włosy! Kochały się w nim wszystkie modelki i nie tylko - czytamy dalej.
Mąż Justyny Steczkowskiej przeżywa teraz ciężki czas, ponieważ wokalistka zdecydowała się na separację, a ich małżeństwo wisi na włosku. Najwyraźniej dodatkowe projekty zawodowe pozwalają mu zapomnieć o trudach życia codziennego.

d1shwwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shwwy
d1shwwy