Trwa ładowanie...
d3ayjuf

Maciej Rock podsumowuje, jakim jest ojcem. Powstrzymuje córkę od czytania

Maciej Rock uchodzi za jednego z najbardziej wyluzowanych prezenterów telewizyjnych. Prywatnie jest jednak surowym ojcem trójki dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz od lat współpracuje z Polsatem.
Dziennikarz od lat współpracuje z Polsatem. (ONS.pl)
d3ayjuf

Dziennikarz dał się poznać szerokiej widowni jako prowadzący "Idola". Do dziś jest gospodarzem największych muzycznych show na antenie Polsatu.

Wbrew pozorom showman jest bardzo statecznym, rodzinnym mężczyzną. Ma 3 dzieci: 12-letnią Hanię, 10-letniego Antoniego i i 6-letnią córkę.

Zobacz: Rock reklamuje "Idola": "Mamy mnóstwo dobrego towaru. Użytkownicy YouTube będą zadowoleni"

Prezenter udzielił wywiadu portalowi Baby by Ann należącego do Anny Lewandowskiej. Jego zdaniem ojcem został zbyt późno.

d3ayjuf

- Miałem 29 lat. Ale czuję, że wcale nie byłem młody, wręcz żałuję, że tak późno miałem dzieci. Powinienem był je mieć w wieku 25 lat! Dzisiaj, jak mam 41 z groszami – co mi dzieci wypominają co do miesiąca (śmiech) – to widzę, że wciąż jesteśmy z żoną skłonni do zabawy, chcemy i możemy imprezować. Gdyby nasze dzieci miały po 16 lat, moglibyśmy nawet sami wyjeżdżać na wakacje - powiedział.

Świadomie zdecydował się na ojcostwo. Wręcz szczegółowo to zaplanował.

- Ja nawet pamiętam, w jakiej pozycji począłem moje dziecko, tak bardzo chcieliśmy je mieć. I łatwo poszło. Było wiadomo, że ma być i było super - wspomina.

Maciej Rock przyznaje, że bycie tatą go zmieniło. Od samego początku był mocno zaangażowany w rodzicielskie obowiązki. Wręcz bardziej niż żona.

d3ayjuf

- Po dwóch tygodniach od jej (Hani- przyp. red.) urodzenia, moja żona zapytała mnie, czy może ją wykąpać, bo ja to wszystko ogarniałem. Przeczytałem wszystko, wiedziałem wszystko, wszystko chciałem robić! Oboje byliśmy bardzo przejęci, jak to z pierwszym dzieckiem: za bardzo - ocenia.

Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut, nagranie promocyjnego spotu Sylwesterowa Moc Przebojów Materiały prasowe
Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut, nagranie promocyjnego spotu Sylwesterowa Moc Przebojów

W modelu wychowawczym, który Rock stworzył ze swoją żoną, nie brakuje kontrowersji. Ich dzieci nie jedzą mięsa ani produktów z cukrem, a z kieszonkowego w wysokości 10 zł tygodniowo tata rozlicza je w Excelu. W dodatku dziennikarz stopuje swoją najstarszą pociechę w czytaniu książek.

- Czyta więcej niż cała reszta naszej rodziny łącznie: dwie książki tygodniowo, czyta bez przerwy. To już się ociera o nałóg. Czasem mówię jej: Hania, dość tego czytania. Wynocha na podwórko - zdradził.

Mimo to z wywiadu wyłania się obraz ojca obecnego w życiu dzieci. Maciej Rock przyznaje, że zrezygnował z niektórych propozycji zawodowych, po to, aby być częściej w domu. Deklaruje, że nie planuje już powiększenia rodziny.

d3ayjuf

Podziel się opinią

Share

d3ayjuf

d3ayjuf