Trwa ładowanie...
d47tu3k

Maciej Zakościelny o pandemii koronawirusa: "Postanowiłem, że zamykam się"

Maciej Zakościelny nie chciał zostać obojętny w sprawie pandemii koronawirusa i akcji niewychodzenia z domu. Aktor podzielił się swoimi przemyśleniami, publikując dość zaskakujące zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Zakościelny wypowiedział się nt. pandemii koronawirusa
Maciej Zakościelny wypowiedział się nt. pandemii koronawirusa (East News)
d47tu3k

Maciej Zakościelny dotychczas twierdził, że wyjście z domu w czasie pandemii koronawirusa nie może specjalnie zaszkodzić. Jednak gdy zobaczył zdjęcia prezentujące sytuację we Włoszech, zmienił zdanie. Sam też zachęcił, by nie wychodzić niepotrzebnie z domu.

"Jeszcze kilka dni temu byłem zdania, że aby nie zwariować, trzeba choć na moment wyjść z domu, bezpiecznie przewietrzyć umysł. Dziś m.in. po ostatnich obrazkach z Włoch, gdzie wojskowe ciężarówki wywożą trumny z ciałami ofiar wirusa postanowiłem że zamykam się i #zostajewdomu. To od nas w dużej mierze zależy nasze zdrowie i zdrowie/życie naszych bliskich" - napisał w poście na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d47tu3k

Wierzę, że im szybciej nie damy rozwinąć się tej francy, tym szybciej powrócimy do 'normalności' Namawiam Was również do tego, bo inaczej nie ma to sensu. Życzę zdrowia. Bądźmy mądrzy" - dodał.

Jednocześnie Zakościelny dorzucił zaskakujące zdjęcie, które zostało zrobione podczas jednej z wypraw aktora i jego syna. Widzimy na nim, jak aktor i dziecko chowają się do bagażnika. Wie, jak przykuć uwagę swoich fanów.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k