Trwa ładowanie...

Maciej Zakościelny o pandemii koronawirusa: "Postanowiłem, że zamykam się"

Maciej Zakościelny nie chciał zostać obojętny w sprawie pandemii koronawirusa i akcji niewychodzenia z domu. Aktor podzielił się swoimi przemyśleniami, publikując dość zaskakujące zdjęcie.

Maciej Zakościelny o pandemii koronawirusa: "Postanowiłem, że zamykam się"Źródło: East News
d3ubsa2
d3ubsa2

Maciej Zakościelny dotychczas twierdził, że wyjście z domu w czasie pandemii koronawirusa nie może specjalnie zaszkodzić. Jednak gdy zobaczył zdjęcia prezentujące sytuację we Włoszech, zmienił zdanie. Sam też zachęcił, by nie wychodzić niepotrzebnie z domu.

"Jeszcze kilka dni temu byłem zdania, że aby nie zwariować, trzeba choć na moment wyjść z domu, bezpiecznie przewietrzyć umysł. Dziś m.in. po ostatnich obrazkach z Włoch, gdzie wojskowe ciężarówki wywożą trumny z ciałami ofiar wirusa postanowiłem że zamykam się i #zostajewdomu. To od nas w dużej mierze zależy nasze zdrowie i zdrowie/życie naszych bliskich" - napisał w poście na Instagramie.

Wierzę, że im szybciej nie damy rozwinąć się tej francy, tym szybciej powrócimy do 'normalności' Namawiam Was również do tego, bo inaczej nie ma to sensu. Życzę zdrowia. Bądźmy mądrzy" - dodał.

d3ubsa2

Jednocześnie Zakościelny dorzucił zaskakujące zdjęcie, które zostało zrobione podczas jednej z wypraw aktora i jego syna. Widzimy na nim, jak aktor i dziecko chowają się do bagażnika. Wie, jak przykuć uwagę swoich fanów.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3ubsa2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ubsa2