Trwa ładowanie...
d46aptz

Maffashion w krótkiej sukience. Wyeksponowała długie nogi

Maffashion każdego dnia pokazuje w sieci swoją osobę. Fani są tym zachwyceni, bo Kuczyńska rzeczywiście posiada sporo atutów, którymi może się pochwalić. Jednym z nich są zdecydowanie długie nogi blogerki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maffashion pokazała zgrabne nogi.
Maffashion pokazała zgrabne nogi. (Instagram.com)
d46aptz

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, sławę zdobyła już dobrych kilka lat temu. Razem z Jessicą Mercedes podbijały polską blogosferę modową, kiedy ta dopiero raczkowała. Obie kobiety od początku przyciągały dużą uwagę i po latach niewiele się w tej kwestii zmieniło. Kuczyńska, podobnie jak jej koleżanki z branży, szybko przeniosła się również na inne platformy, by docierać do jak największego grona obserwatorów. Wiadomo - sam blog nie zapewniłby jej takiej widowni, jak na przykład Instagram.

Maffashion bardzo chętnie korzysta z dobrodziejstw internetowej sławy. Nie dość, że jest to jej praca, to jeszcze sprawia jej to dużą przyjemność. Blogerka lubi chwalić się na Instagramie zdjęciami, na których mocno uwidocznione są jej atuty. Na jednym z ostatnich wrzuconych przez nią do sieci zdjęć uwagę przykuwają jej długie, zgrabne nogi. Oczywiście krój sukienki, którą Maffashion ma na sobie tylko to podkreśla.

Fani oczywiście również zwrócili uwagę na nogi Kuczyńskiej. "Śliczny look i jakie długie nogi" - napisała jedna z obserwatorek. Inna stwierdziła natomiast, że "coś krótka ta kiecka". Waszym zdaniem długość kreacji Maffashion również jest nieprzyzwoita?

d46aptz

Podziel się opinią

Share
d46aptz
d46aptz