Trwa ładowanie...
d4mjsze

Magda Femme skomentowała rozwód Wiśniewskiego. Mocne słowa

Decyzja Michała Wiśniewskiego o kolejnym rozwodzie zaskoczyła większość jego fanów. Sytuację komentują byłe żony wokalisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda Femme skomentowała rozwód Michała Wiśniewskiego
Magda Femme skomentowała rozwód Michała Wiśniewskiego (East News)
d4mjsze

O rozwodzie poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska, która napisała post na Facebooku. Gwiazda wprost oznajmiła, że muzyk złożył pozew o rozwód. Nie wiadomo, jakie są przyczyny jego decyzji, ale od dawna plotkowano, że jest bardzo zazdrosny o ukochaną i jej udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Najpiew decyzję Michała Wiśniewskiego skomentowała Mandaryna, z którą muzyk ma dwoje dzieci.

- Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - powiedziała w "Fakcie".

d4mjsze

ZOBACZ: Zadowolony Wiśniewski wsiada do nowego BMW

Głos zabrała także Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. Para związana była ze sobą przez 5 lat. Muzycy nie utrzymują ze sobą kontaktu, a wokalistka w mocnych słowach podsumowała poczynania lidera "Ich Troje".

- Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz. Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego - napisała na Facebooku.

d4mjsze

Femme opatrzyła post wymowną grafiką - logo programu "Trudne sprawy".

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia w miłości. Czy dojdzie do porozumienia z Dominiką Tajner-Wiśniewską?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4mjsze

Podziel się opinią

Share
d4mjsze
d4mjsze