Trwa ładowanie...

Magda Femme skomentowała rozwód Wiśniewskiego. Mocne słowa

Decyzja Michała Wiśniewskiego o kolejnym rozwodzie zaskoczyła większość jego fanów. Sytuację komentują byłe żony wokalisty.

Magda Femme skomentowała rozwód Wiśniewskiego. Mocne słowaŹródło: East News
d47df3c
d47df3c

O rozwodzie poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska, która napisała post na Facebooku. Gwiazda wprost oznajmiła, że muzyk złożył pozew o rozwód. Nie wiadomo, jakie są przyczyny jego decyzji, ale od dawna plotkowano, że jest bardzo zazdrosny o ukochaną i jej udział w "Tańcu z Gwiazdami".

- Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - powiedziała w "Fakcie".

ZOBACZ: Zadowolony Wiśniewski wsiada do nowego BMW

Głos zabrała także Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. Para związana była ze sobą przez 5 lat. Muzycy nie utrzymują ze sobą kontaktu, a wokalistka w mocnych słowach podsumowała poczynania lidera "Ich Troje".

d47df3c

- Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz. Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego - napisała na Facebooku.

Femme opatrzyła post wymowną grafiką - logo programu "Trudne sprawy".

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia w miłości. Czy dojdzie do porozumienia z Dominiką Tajner-Wiśniewską?

d47df3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47df3c