Trwa ładowanie...

Magda Gessler właśnie zrozumiała zagrożenie. "Koszmar"

Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie i ci, którzy do tej pory sądzili, że jest niegroźnym wydarzeniem, nareszcie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji.
Share
Magda Gessler
Magda GesslerŹródło: ONS.pl
d22x1iy

Każdego dnia na świecie przybywa osób zarażonych koronawirusem. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski ostrzega, że za tydzień "dojdziemy do 1000 zarażonych".

Ważne, by jak najwięcej osób wiedziało o powadze sytuacji i zachowało niezbędne środki ostrożności. Wydaje się, że do tego grona dołączyła właśnie Magda Gessler. Znana restauratorka i osobowość telewizyjna często podróżuje i teraz, gdy prezydent Donald Trump zawiesił podróże z Europy do USA, dotarło do niej, że wirus to nie przelewki.

Gessler opublikowała zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięta. Podpis brzmi:

d22x1iy

"Jeszcze tu mina wesoła ...8 godzin po:Tramp / stop/ dla lotów z Europy / nie wierzę!!!!! To się dzieje naprawdę. Tom Hanks jest zakażony koronawirusem??? Czy to możliwe?? Koszmar."

Miejmy nadzieję, że świadomość powagi sytuacji nie wywoła paniki, a rozważne działania.

d22x1iy

Przypominamy o podstawowych zasadach, które pomogą uniknąć bycia zarażonym oraz zarażenia innych:
- unikaj niepotrzebnych wyjść z domu
- unikaj tłumów w galeriach handlowych, dworcach i lotniskach
- nie podróżuj, jeśli nie musisz
- jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy, nie zgłaszaj się do szpitala i przychodni, tylko do najbliższej stacji epidemiologicznej
- jak najczęściej myj ręce ciepłą wodą z mydłem

Szukasz informacji dot. koronawirusa? Zadzwoń na bezpłatną Telefoniczną Informację Pacjenta dostępną pod numerem 800 190 590.

d22x1iy

Podziel się opinią

Share
d22x1iy
d22x1iy