Trwa ładowanie...
d46ya4e

Magda Gessler właśnie zrozumiała zagrożenie. "Koszmar"

Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie i ci, którzy do tej pory sądzili, że jest niegroźnym wydarzeniem, nareszcie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler
Magda Gessler (ONS.pl)
d46ya4e

Każdego dnia na świecie przybywa osób zarażonych koronawirusem. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski ostrzega, że za tydzień "dojdziemy do 1000 zarażonych".

Ważne, by jak najwięcej osób wiedziało o powadze sytuacji i zachowało niezbędne środki ostrożności. Wydaje się, że do tego grona dołączyła właśnie Magda Gessler. Znana restauratorka i osobowość telewizyjna często podróżuje i teraz, gdy prezydent Donald Trump zawiesił podróże z Europy do USA, dotarło do niej, że wirus to nie przelewki.

Gessler opublikowała zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięta. Podpis brzmi:

d46ya4e

"Jeszcze tu mina wesoła ...8 godzin po:Tramp / stop/ dla lotów z Europy / nie wierzę!!!!! To się dzieje naprawdę. Tom Hanks jest zakażony koronawirusem??? Czy to możliwe?? Koszmar."

Miejmy nadzieję, że świadomość powagi sytuacji nie wywoła paniki, a rozważne działania.

Przypominamy o podstawowych zasadach, które pomogą uniknąć bycia zarażonym oraz zarażenia innych:
- unikaj niepotrzebnych wyjść z domu
- unikaj tłumów w galeriach handlowych, dworcach i lotniskach
- nie podróżuj, jeśli nie musisz
- jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy, nie zgłaszaj się do szpitala i przychodni, tylko do najbliższej stacji epidemiologicznej
- jak najczęściej myj ręce ciepłą wodą z mydłem

Szukasz informacji dot. koronawirusa? Zadzwoń na bezpłatną Telefoniczną Informację Pacjenta dostępną pod numerem 800 190 590.

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e