Trwa ładowanie...

Magda Gessler zaangażowana politycznie. Murem za protestującymi

Magda Gessler jest kolejną gwiazdą, która opowiedziała się po jednej ze stron konfliktu wywołanego wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Restauratorka stoi murem za protestującymi, a nawet poszła o krok dalej.

Share
Magda Gessler popiera protestujących.
Magda Gessler popiera protestujących.Źródło: Instagram
d27awl1

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego wciąż budzi wielkie emocje. Ludzie nie boją się wychodzić na ulicę i domagać się swoich praw. Coraz więcej osób publicznych okazuje im wsparcie. Magda Gessler, jedna z popierających gwiazd, swoje wsparcie pokazała już na początku całych tych wydarzeń, ale teraz poszła o krok dalej.

Magda Gessler już kiedyś pisała o tym, że wspiera protestujące kobiety. Walka o podstawowe prawa okazała się być dla niej niezwykle ważna: "To Trudny czas. To ten czas. To nasz czas. Jestem z Wami! Zawsze walczyliśmy o wolność... Zatoczyliśmy koło. To zły sen." - pisała wówczas restauratorka.

Teraz Magda Gessler pozwoliła sobie na nieco więcej - otwarcie nazwała Jarosława Kaczyńskiego "kaczką". Trzeba przyznać, że to dość odważne. "Taksówkarze otoczyli dom kaczki i jest ostro. Brawo! Żoli zablokowany" - pisała restauratorka.

Zdjęcie przedstawiające protest samochodowy spodobało się fanom - otrzymało 35 tysięcy polubień. Taka reakcja mogła wynikać również z opisu, jakim posłużyła się gwiazda: "Tego się nikt nie spodziewał. Brawo Taxi" - pisała.

Komornik i prokuratura przerwały rewolucje. Gessler musiała się poddać

Zgadzacie się z tym, co pisze Magda Gessler?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d27awl1

Podziel się opinią

Share
d27awl1
d27awl1