Trwa ładowanie...
dzitise
Dzieci gwiazd

Magdalena Górska znów w ciąży!

Aktorka ma w ostatnim czasie wiele powodów do radości. Doskonale układa się nie tylko jej kariera, lecz także życie osobiste. 35-letnia Magdalena Górska i jej mąż spodziewają się drugiego dziecka. Serdecznie gratulujemy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Górska znów w ciąży!
(ONS.pl)
dzitise

Razem z mężem, reżyserem Wojciechem Urbańskim, oczekują drugiego dziecka. Na początku przyszłego roku ich rodzina się powiększy, a pięcioletnia córeczka Nina przestanie być jedynaczką. Przyszła mama z lekko zaokrąglonym brzuszkiem wygląda kwitnąco i nie zamierza na razie rezygnować z pracy - donosi magazyn "Dobry Tydzień".

Ostatni raz pojawiła się na salonach ponad dwa miesiące temu na jednym z pokazów mody. Okazuje się, że już wtedy ukrywała ciążowy brzuszek pod zwiewną sukienką. We wrześniu znów zobaczymy Górską na małym ekranie w serialu "Klan". Co ciekawe grana przez nią Sandra Stec sama niedawno została mamą.

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Górskiej i Urbańskiego przyszło na świat 21 września 2011 roku. Był to dla niej doskonały prezent urodzinowy, ponieważ właśnie tego dnia obchodziła trzydzieste urodziny. Gwiazda i jej mąż pobrali się w Wielkanoc 2011 roku. Połączyła ich miłość do Rosji. Wojciech Urbański ukończył reżyserię w Petersburgu, a aktorka kilka razy występowała we wschodnich produkcjach.

   ONS.pl
(ONS.pl)
dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise