Trwa ładowanie...

Magdalena Różczka i Magdalena Zawadzka. Co łączy gwiazdy polskiego kina?

Magdalena Różczka jest synową Magdy Zawadzkiej. 40-letnia aktorka od 2014 r. pozostaje w związku z jej synem, Janem Holoubkiem. Jak kształtowała się relacja kobiet na przestrzeni lat?

Magdalena Różczka i Magdalena Zawadzka. Co łączy gwiazdy polskiego kina?Źródło: ONS.pl
d5ghmuc
d5ghmuc

Magdalena Różczka i jej związki

Magdalena Różczka jest jedną z tych gwiazd, które bardzo niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Aktorka nie często pojawia się na branżowych imprezach, wywiadów również udziela sporadycznie. Dlatego też niewiele wiemy o związkach Magdaleny Różczki. Jedno można stwierdzić na pewno – gwiazda jest stała w uczuciach.

Różczka przez wiele lat była związana z reżyserem Michałem Marcem. Para wzięła ślub w Tanzanii 12 lat temu. W roku 2008 przyszła na świat ich córka, Wanda. Niespełna 4 lata później w mediach pojawiły się informacje o kryzysie w małżeństwie Różczki, który aktorka żarliwie zaprzeczała. Mimo to złożyła pozew rozwodowy pod koniec 2012 r.

Samotność nie doskwierała długo 40-letniej gwieździe, gdyż rok później związała się z Janem Holoubkiem, synem gwiazd ekranu – Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.

Magdalena Różczka i Magdalena Zawadzka – synowa i teściowa

Obecny partner Różczki pochodzi z rodziny celebrytów. Oboje rodziców to wsławieni polscy aktorzy. Niestety ojciec, Gustaw Holoubek zmarł w roku 2008 i nie miał możliwości poznać swojej nowej synowej. Natomiast jego mama, Magda Zawadzka utrzymuje przyjacielskie relacje ze swoją imienniczką. W jednym z wywiadów 74-letnia aktorka w szczerych słowach mówiła o związkach swojego syna:

d5ghmuc

"Dla młodych najważniejsze jest, żeby się nie wtrącać w ich sprawy. To ich życie i ich decyzje. Jako matka, która chce dobrze dla swojego dziecka, muszę się zgadzać na pewne wybory. Najważniejsze jest jednak to, że z Jaśkiem potrafimy dojść do porozumienia nawet wówczas, gdy mamy zupełnie inne zdanie na jakiś temat".

Zawadzka cieszy się szczęściem syna i traktuje obie córki Różdzki jak swoje wnuczki. Możemy być pewnie, że dziewczynki są oczkiem w głowie babci Magdy.

d5ghmuc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ghmuc