Magdalena Różczka w ciąży?! TVN się wygadał
Magdalena Różczka bardzo pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Nie komentuje doniesień kolorowej prasy, a w wywiadach unika odpowiedzi na pytania dotyczące spraw osobistych. Nie inaczej było, gdy kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Magda jest w ciąży. Bardziej rozmowni od Różczki okazali się jednak przedstawiciele stacji TVN, którzy niespodziewanie wyjawili jej sekret.
Producenci serialu "Lekarze", w którym aktorka gra jedną z głównych ról, byli ostatnio zasypywani pytaniami o losy bohaterki Różczki. W końcu zdecydowali się odpowiedzieć fanom. Zdaje się jednak, że zdradzili o wiele więcej niż powinni.
Doktor Alicja Keller nie zniknęła z serialu tylko wyjechała do Szwajcarii, by zająć się zdrowiem Kubusia. A dlaczego tak się stało? W związku z ciążą aktorki produkcja serialu musiała zmienić scenariusze piątej serii i tak zorganizować pracę na planie, by aktorka mogła rozpocząć urlop macierzyński i spokojnie przygotowywać się do nowej roli w swoim życiu prywatnym - czytamy na oficjalnej stronie serialu "Lekarze".
Magda na pewno nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw. Myślicie, że zareaguje?
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski