Trwa ładowanie...

Maja Hyży pochwaliła się intymnym zdjęciem z córką

Piosenkarka niedawno po raz trzeci została mamą. Pierwsze tygodnie z córeczką skrzętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Nie zabrakło tam nawet fotki z karmienia noworodka.

Share
Maja Hyży pochwaliła się intymnym zdjęciem z córką
Źródło: ONS
d44tqwj

Maja Hyży zaledwie trzy tygodnie temu powitała na świecie swoje kolejne dziecko. Razem z partnerem, tajemniczym Konradem doczekali się córeczki Antosi. Z poprzedniego związku gwiazda ma 8-letnich synów-bliźniaków: Wiktora i Alexandra.

W trakcie ciąży piosenkarka opublikowała masę zdjęć z sesji zdjęciowych. Stan błogosławiony jej służył. Wyglądała doskonale. Również po porodzie Maja Hyży promienieje szczęściem.

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

Choć gwiazda stara się chronić prywatność swoich dzieci i nie pokazuje twarzy swojej najmłodszej pociechy, nie krępowała się zamieścić fotkę w trakcie karmienia Antosi.

d44tqwj

"Dzieci to najpiękniejszy dar, który sprawia, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Karmię piersią, bo chcę. Karmię piersią, bo mogę" - napisała na Instagramie.

Na zdjęciu zadowolonych matki i córki uważni obserwatorzy gwiazdy zauważą element, którym Hyży rzadko się chwali. Chodzi o tatuaż pomiędzy piersiami. Na co dzień piosenkarka chętnie eksponuje swoje tatuaże na ramionach i plecach.

d44tqwj

Podziel się opinią

Share
d44tqwj
d44tqwj