Trwa ładowanie...

Maja Sablewska dogryzła Kubie Wojewódzkiemu. "Daj spokój. Ludzie to czytają"

Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska nie darzą się zbytnią sympatią. Od lat docinają sobie przy każdej nadarzającej się ku temu okazji, a ta właśnie się wydarzyła. Tym razem jednak showman nie wszedł w dyskusję z byłą koleżanką.

Maja Sablewska dogryzła Kubie Wojewódzkiemu. "Daj spokój. Ludzie to czytają"Źródło: ONS.pl
d30oryn
d30oryn

Kuba Wojewódzki znany jest z nieposkromionego języka i odważnego wyszydzania największych polskich gwiazd. Wśród nich ma swoich prawdziwych "ulubieńców", którym poświęca szczególnie dużo uwagi. Do tego grona z pewnością należy np. Maja Sablewska. Już od kilku dobrych lat nie potrafi dojść z nią do porozumienia, czego wcale nie ukrywa.

ZOBACZ WIDEO: Maja Sablewska: Inspiruję zdjęciami na Instagramie

Ostatnio Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie swoich skarbów z piwnicy. Wśród nich stos kolorowych gazet, które obwieszczały kolejne miłosne podboje showmana. Na jednej z okładek widnieje w towarzystwie Sablewskiej, a nagłówek głosi "Wojna czy przyjaźń?".

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a jeden z nich zostawiła sama Maja. "A tak cię lubiłam" - napisała. Nie musiała długo czekać na odpowiedź. "Daj spokój. Ludzie to czytają" - odparował Wojewódzki. Sablewska pozostała jednak niestrudzona: "Nawet kochałam... Przez chwilę".

d30oryn

Na te słowa Kuba już nie zareagował.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska - historia konfliktu

Przypomnijmy, że początkowo, gdy Maja Sablewska dołączyła do grona jurorów w programie "X Factor", bardzo dobrze dogadywała się z Kubą Wojewódzkim. Dopiero z czasem ich stosunki uległy pogorszeniu. Showman zaczął wytykać koleżance, że jest niekompetentna i nie ma pojęcia o tym, co robi.

- W każdym jury w tym kraju zasiada jakiś ignorant - stwierdził wprost.

Celebrytka postanowiła jednak nie reagować nerwowo na zaczepki i każdą uszczypliwość pod swoim adresem starała się obracać w żart.

d30oryn

- Ja jestem człowiekiem bezkonfliktowym. Mam oczy szeroko otwarte i obserwuję pewne rzeczy. Nikt nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, a już na pewno nie Kuba. Mój styl jest inny. Inaczej mnie rodzice wychowali. Ale i tak mam ochotę go udusić - mówiła.

Jednak powyższy przytyk był jednym z najmilszych, jaki usłyszała z ust kolegi. Z każdym dniem konflikt gwiazd przybierał na sile. Wojewódzki wielokrotnie pastwił się nad Sablewską w swoich szyderczych audycjach i felietonach. Nie miał dla niej litości również podczas odcinków "X Factora" na żywo. Mało tego! Jeśli wierzyć plotkom, to właśnie on postulował, aby producenci muzycznego talent-show pozbyli się Mai, co zresztą się udało. W drugiej edycji programu miejsce celebrytki zajęła Tatiana Okupnik.

d30oryn

To właśnie wtedy cierpliwość Sablewskiej sięgnęła zenitu. Była jurorka zdecydowała się bronić przed atakami Wojewódzkiego. Wybrała jednak podobną metodę, co jej przeciwnik - oskarżanie na łamach kolorowej prasy.

- Jedyne na co zasługuje, to potraktować go w taki sposób, w jaki on potraktował Ukrainki. Jestem bliska tego, aby podać go do sądu - groziła w wywiadzie dla "Wprost".

Showman nie przejął się jednak słowami Sablewskiej, a jego uszczypliwości pod adresem dawnej koleżanki nie ucichły wraz z jej odejściem z "X Factora". I vice versa. Jak widać, kto się czubi, ten się lubi.

d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn