Trwa ładowanie...
d3buzji

Maja Sablewska w związku. Jej partnerem Wojciech Mazolewski

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski potwierdzili, że tworzą obecnie szczęśliwy związek. Kilka lat temu byli czołową parą polskiego show-biznesu. Możliwe, że znowu ich miłość będzie interesować wielu Polaków.
Share
Wojtek Mazolewski, Maja Sablewska
Wojtek Mazolewski, Maja SablewskaŹródło: Instagram.com
d3buzji

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski przed laty byli jedną z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Często pokazywali się razem na ściankach i nie szczędzili sobie czułości. W 2016 r. rozstali się, co było dość zaskakującą informacją. Oficjalnego powodu zakończenia związku żadne z nich nie podało.

W ostatnich latach Mazolewski ciągle pokazywał się z nowymi partnerkami, a Sablewska nie ujawniała swojego życia prywatnego za bardzo. Co jakiś czas wspominała o "nowym uczuciu".

Jednak po ponad 3 latach oboje dali sobie drugą szansę. Krążące od miesiąca plotki właśnie potwierdzili sami zainteresowani, publikując serię zdjęć i nagrań ze wspólnego wypadu do Kalifornii. Sablewska dodatkowo dołączyła cytat Francisa Scotta Fitzgeralda "It was always you" ("To zawsze byłeś ty"). To mówi bardzo wiele.

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji