Trwa ładowanie...
d4c2wgy

Mała Ania z "Warsaw Shore" inspiracją. Powstanie książka

Mała Ania, a właściwie Anna Aleksandrzak, przez kilka lat wiodła prym w programie "Warsaw Shore". Niedawno ogłosiła swoje odejście z ekipy, a jej życie zaczęło wyglądać na ustabilizowane. Celebrytka wciąż jednak wie, jak zaskoczyć swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mała Ania nie mogła się tego spodziewać rozpoczynając swoją karierę.
Mała Ania nie mogła się tego spodziewać rozpoczynając swoją karierę. (Instagram.com)
d4c2wgy

W "Warsaw Shore" znana była jako rozrywkowa, lubiąca wypić, czasem agresywna dziewczyna. Mała Ania była weteranką programu i przez kilka lat stanowiła niejako jego symbol. Niedawno ogłosiła, że jej przygoda z show dobiegła końca, a życie, jakie prezentowała na Instagramie, zaczęło wyglądać na naprawdę ustabilizowane. Poważny związek, spokojne weekendy - i choć tak to teraz wygląda, Ania wie jak zaskoczyć swoich fanów.

Na instagramowym profilu Aleksandrzak pojawiło się zdjęcie, które szybko wywołało burzę w komentarzach. Celebrytka stała się... inspiracją do napisania książki. Jej autorką jest Katarzyna Wagasewicz, a Mała chwali się, że współtworzyła to dzieło. Fani Ani są podzieleni, Jedni nie mogą doczekać się premiery, inni zaś twierdzą, że to słaby pomysł.

Jak myślicie, o czym będzie ta książka?

d4c2wgy

Podziel się opinią

Share

d4c2wgy

d4c2wgy