Trwa ładowanie...
d22rm47

Małgorzata Kożuchowska 10 lat temu wyszła za mąż. Oto, jak będzie świętować rocznicę ślubu

Kożuchowska należy do jednych z najbardziej lubianych aktorek. Od lat pojawia się w czołowych produkcjach telewizyjnych Oprócz sukcesów zawodów, tworzy szczęśliwe małżeństwo z Bartkiem Wróblewskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okrągła rocznica ślubu to powód do dumy i radości.
Okrągła rocznica ślubu to powód do dumy i radości. (East News)
d22rm47

Związki w show biznesie bywają bardzo intensywne i często jeszcze bardziej… ulotne. Nie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, która 10 lat temu wyszła za mąż za Bartka Wróblewskiego. Od tego momentu tworzą szczęśliwe małżeństwo, a owocem ich związku jest synek. Janek.

ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska o swojej metamorfozie: "Nie skupiam się na tym, jak to zostanie przyjęte"

Warto przypomnieć, że lub Kożuchowskiej i Wróblewskiego był naprawdę magiczny. Na ceremonię przybyło mnóstwo gwiazd, w tym Magda Gessler czy Krzysztof Ziemiec. Aktorka miała na sobie wówczas przepiękną suknię, którą zaprojektowała Gosia Baczyńska.

d22rm47

Dla par, które decydują się na wspólne życie, rocznica ślubu jest wyjątkowym świętem, a okrągła, tak jak w przypadku Kożuchowskiej i Wróblewskiego, już w ogóle.

- Będę robiła kawę, gotowała obiady. Rola wzorowej żony przede mną. Zawsze świętujemy ten dzień, ale w tym roku będzie wystrzałowo. Trzeba to pielęgnować i dawać tej drugiej osobie odczuć, że nic się w ciągu lat nie zmieniło. Wprost przeciwnie, że cały czas chcę, że cały czas kocham i że będę się starać – mówiła na łamach "Rewii".

Nie pozostaje na nim innego, jak życzyć jeszcze piękniej przeżytych chwil.

d22rm47

Podziel się opinią

Share

d22rm47

d22rm47