Trwa ładowanie...
dekwazw

Małgorzata Kożuchowska gotowa do świąt. Pochwaliła się choinką

Wszyscy z dumą pokazują swoje świąteczne drzewko. Do tego grona dołączyła również Małgorzata Kożuchowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka prężnie przygotowuje się do świąt.
Aktorka prężnie przygotowuje się do świąt. (East News, Fot: East News)
dekwazw

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia gwiazdy ochoczo relacjonują przygotowania. W związku z tym nie może zabraknąć zdjęć przystrojonej choinki, która mieni się w zaciszu domowym.

Okazuje się, że dla Kożuchowskiej strojenie drzewka ma nieco głębsze znaczenie. Aktorka wpadła na genialny pomysł. "Choinka już jest i ta najważniejsza bombka Jasiowa też! Co roku wybieram jedną specjalnie dla niego. Kiedy będzie dorosły, będzie miał całą kolekcję" - napisała na Instagramie.

Aktorka zdecydowała się na wspaniały gest dla swojego syna. Jesteśmy przekonani, że Jaś z pewnością się ucieszy. A za kilkanaście lat doceni inicjatywę mamy.

dekwazw

W komentarzach nie brakowało zachwytu. Trzeba przyznać, że ta "wyjątkowa bombka" to rzeczywiście świetna koncepcja. "Chyba podkradnę pomysł i zacznę robić tak dla córci" - piszą inne mamy, zachwycając się fotką.

Jak się okazuje, aktorka ma także olbrzymi dystans do całego świątecznego zamieszania. "Kiedy chcę przeprosić, że uszka do barszczu w tym roku znowu będą ze sklepu..." - napisała pod zdjęciem na saniach z prezentami.

Zdaje się, że to będą naprawdę udane święta!

dekwazw

Podziel się opinią

Share

dekwazw

dekwazw