Małgorzata Ohme nową perfekcyjną panią domu?!

Podziel się
Małgorzata Ohme nową perfekcyjną panią domu?!

Do tej pory kojarzona była głównie jako przyjaciółka Kingi Rusin, współautorka jej książki oraz jako życiowa partnerka Bartosza Węglarczyka. Kilka tygodni temu zadebiutowała także w charakterze gospodyni programu Życie od kuchni, w którym pomaga uporać się rodzinom z problemami w żywieniu oraz komunikacji. Brzmi znajomo?

Nie bez powodu Małgorzatę Ohme porównuje się z Małgorzatą Rozenek, gospodynią programu Perfekcyjna pani domu. Prowadząca Życie od kuchni wzbrania się jednak przed tymi porównaniami.

Jestem raczej typem dziewczyny z sąsiedztwa - zapewniała ostatnio.

Obie panie łączy jednak więcej niż mogłyby sądzić. Ohme podobnie jak jej koleżanka z konkurencyjnej stacji świetnie funkcjonuje zawodowo, natomiast jej życie prywatne nie jest już takie idealne.

Małżeństwo z Rafałem Ohme, znanym psychologiem, przeżywało ostatnio poważny kryzys. Chociaż nie doszło do rozwodu, para nie mieszka dziś razem. Nowej telewizyjnej twarzy przypisuje się za to romans z Bartkiem Węglarczykiem.

Nikt nie widział mnie w żadnych intymnych ujęciach, a jedynie, gdy siedzieliśmy w knajpie lub gdy Bartek odprowadza mnie do samochodu - ucięła w jednym wywiadów wszelkie spekulacje Małgorzata Ohme.

Polub WP Gwiazdy