Trwa ładowanie...
dn56e71

Małgorzata Ohme o Agnieszce Woźniak-Starak. Czy wróci do telewizji?

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje aktualnie w internetowym radiu. Fani liczą na to, że dziennikarka w końcu powróci na wizję. Czy tak się stanie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ohme o szansach Agnieszki Woźniak-Starak na powrót do telewizji
Małgorzata Ohme o szansach Agnieszki Woźniak-Starak na powrót do telewizji (East News)
dn56e71

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża odsunęła się w cień i na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Niedawno postanowiła wrócić do pracy. Obecnie związana jest z newonce.radio, gdzie prowadzi audycję "Life Balance". Dziennikarka gościła już wiele sławnych pań, które opowiadały o swoim ciekawym życiu zawodowym.

Czy Agnieszka zdecyduje się na powrót do telewizji? Małgorzata Ohme w rozmowie z "Faktem" oceniła szanse na powrót Woźniak-Starak na szklany ekran.

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak planuje ślub przyjaciółki

- Myślę, że jest jej dobrze. Wydaje się, że to jest mądre, to co ona robi, że wybiera sobie takie miejsce, które jest jej przyjazne. Tam są ludzie, którzy są jej przyjaciółmi. Ona sobie robi taki rozbieg mały. Robi to wolno, robi to w swoim czasie, w swoim tempie, na swoich zasadach.

dn56e71

Być może Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się na jakiś program w jesiennej ramówce TVN.

- Nie wiem, czy to jej się uda, ale myślę, że ona jest zwierzęciem telewizyjnym. Wydaje mi się, że jak telewizja kocha ją, tak ona kocha telewizję. Mogła przejść przez wszystkie etapy pomysłów na życie,ale i tak nasza natura wzywa i mówi "chodź, już chodź…". Nie wyobrażam sobie telewizji bez Agnieszki.

Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak pracowały razem przy programie "Big Brother". Ich relacje podobno układały się bardzo dobrze. Psycholożka trzyma kciuki za swoją koleżankę z pracy.

- Bardzo jej kibicuje, bardzo myślę o niej ciepło i jakaś mam intuicję, że jej życie będzie dobre - dodała Ohme.

dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71