Trwa ładowanie...

Małgorzata Potocka odchodzi od zmysłów. Jej córka jest teraz w Nowym Jorku

Z Nowego Jorku nadchodzą dramatyczne wieści. Miasto jest epicentrum pandemii koronawirusa w USA. A to właśnie tam mieszka córka Małgorzaty Potockiej. Aktorka odchodzi od zmysłów.

Małgorzata Potocka odchodzi od zmysłów. Jej córka jest teraz w Nowym JorkuŹródło: AKPA
d424eji
d424eji

Z najnowszych doniesień wynika, że USA przeskoczyło Hiszpanię, jeśli chodzi o zakażenia, a liczba ofiar w Nowym Jorku wciąż wzrasta. Z danych podanych we środę wynika, że zmarło tam już ponad 6 tys. pacjentów zakażonych koronawirusem. To blisko połowa ze wszystkich zgonów, które zostały odnotowane dotychczas w USA. Oczywiście sytuacja jest dynamiczna.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Trudno więc dziwić się Małgorzacie Potockiej, że odchodzi od zmysłów. Czemu? Bo Nowym Jorku mieszka i pracuje jej córka Weronika Ciechowska.

Z rozmowy z "Na żywo" wynika, że córka Potockiej pracuje w korporacji i codziennie musi stawić się w biurze.

d424eji

- Co prawda zachowują wszelkie procedury bezpieczeństwa, ale nikt nie może czuć się bezpieczny po wyjściu z domu. Pracują po dwie osoby w jednym pomieszczeniu, w maseczkach, wszędzie są płyny do dezynfekcji. Wera pracuje z mężem, więc czuje się raźniej. Liczę na ich mądrość i ostrożność, ale i tak boję się o nich - mówi gwiazda na łamach "Na Żywo".

Tabloid pisze, że Potocka non stop śledzi doniesienia z USA i jest w stałym kontakcie z Weroniką.

- Tęsknię za najbliższymi, szczególnie martwię się o Weronikę. Na szczęście komunikatory pozwalają nam codziennie widzieć się i rozmawiać ze sobą. To uspokaja i pozwala przetrwać - dodaje aktorka.

AKPA/ Małgorzata Potocka i Weronika Ciechowska
Źródło: AKPA/ Małgorzata Potocka i Weronika Ciechowska

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d424eji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d424eji