Trwa ładowanie...
d28v0pi

Małgorzata Rozenek: Macierzyństwo może podwoić jej zarobki

Podczas gdy większość kobiet, które decydują się na dziecko, idzie na urlop macierzyński, to nie jest pewne, czy Małgorzata Rozenek zrobi tak samo. W końcu firmy parentingowe walczą o sławne nazwiska dla promocji dla swoich produktów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak obowiązków
Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak obowiązków (ONS.pl)
d28v0pi

Magazyn "Flesz" poinformował, że okres ciąży czy macierzyństwa Małgorzaty Rozenek nie musi być czasem przerwy zawodowej. Wręcz przeciwnie. Okazuje się, że ciąża i urodzenie kolejnego dziecka może być świetnym sposobem na zarobienie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

- Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z pewnością ciąża wpłynie pozytywnie na jej dochody uzyskiwane z Instagrama - zapewnił w rozmowie z "Fleszem" specjalista od marketingu internetowego.

d28v0pi

Zobacz też: Radosław Majdan wspomina początek znajomości z Małgosią

Jest to zatem podobna sytuacja co z Anną Lewandowską i Edytą Zając, które świetnie odnajdują się w roli guru macierzyństwa i zachęcają młode mamy do konkretnych produktów czy usług wspierających rozwój dzieci.

- Za jeden post sponsorowany na konto może wpłynąć nawet 30-50 tys. zł, czyli nawet dwa razy więcej co obecnie - podsumował specjalista.

To jednak nie wszystko. W 2020 r. TVN wyemituje kolejną edycję "Projektu Lady", a na rynku wydawniczym pojawi się książka Małgorzaty Rozenek. Wypad z obiegu zatem nie grozi 41-letniej gwieździe, dla której telewizja i media społecznościowe są głównym źródłem utrzymania.

Zobacz też: Radosław Majdan w łóżku z psem. Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie

d28v0pi

Podziel się opinią

Share

d28v0pi

d28v0pi