Trwa ładowanie...
d46aptz
News

Małgorzata Rozenek podziękowała za życzenia. "To jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu"

Małgorzata Rozenek obchodziła 42 urodziny. Oprócz czułych słów od męża, do prezenterki spłynęło wiele życzeń od znanych znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek skończyła 42 lata
Małgorzata Rozenek skończyła 42 lata (ONS.pl)
d46aptz

Czerwiec to dla Małgorzaty Rozenek wyjątkowy okres, szczególnie w tym roku. Po pierwsze, obchodzi urodziny właśnie 1 czerwca, a po drugie, dosłownie niebawem zostanie mamą. Prezenterka pochwaliła się, jak świętowała swój jubileusz w gronie bliskich.

Na swoim profilu na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z Radosławem, synami i oczywiście czworonożnymi ulubieńcami domu. Ich salon z tej wyjątkowej okazji był skąpany w kwiatach i balonach, a całej rodzinie, sądząc po zdjęciach, dopisywały szampańskie humory. Pod wpisem prezenterki zaś zaroiło się od życzeń od fanów i znanych znajomych.

Zobacz wideo: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie

"Małgosiu najlepsze życzenia", pisał Łukasz Jemioł. "Sto lat Małgosiu :) i żebyście zawsze byli tak radośni jak dziś", wtórowała Izabela Janachowska "Sto lat! Dużo zdrowia i spokoju", dodała blogerka Deynn.

Sama jubilatka napisała zaś: "Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuje za życzenia. Ponieważ ostatnio łatwo się wzruszam, to od rana mam mokre oczy. To jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu”. Zwróciła się też do męża, parafrazując jego życzenia: "@r_majdan i właśnie takich Nas, chcę pamiętać", podsumowała.

d46aptz

Podziel się opinią

Share
d46aptz
d46aptz