Trwa ładowanie...
d1vkda3

Małgorzata Socha urządziła baby shower. Przez przypadek mogła zdradzić oryginalne imię dla dziecka

Małgorzata Socha niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka ma już dwie córki – Zosię i Basię. W kuluarach plotkowano, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" znowu urodzi dziewczynkę. Jednak podczas baby shower pojawił się pewien szczegół, który może sugerować coś zupełnie innego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha (East News)
d1vkda3

Małgorzata Socha pozazdrościła swoim koleżankom po fachu i postanowiła zorganizować baby shower. Na radosną imprezę, podczas której zazwyczaj przyszła mama zdradza płeć dziecka, przyszło kilka gwiazd show-biznesu. Nie zabrakło Kasi Zielińskiej, Marty Żmudy-trzebiatowskiej oraz Agnieszki Sienkiewicz.

Aktorki pochwaliły się w swoich mediach społecznościowych wieloma fotografiami. Jednak tym razem największą uwagę zwróciło zdjęcie opublikowane przez firmę, która przygotowała dekoracje. Widzimy na nim napis "Konfacel Baby Shower". Choć mogłoby się wydawać, że chodzi o dość oryginalne imię dla chłopca, trudno wyobrazić sobie, by Małgosia chciała dać synowi na imię Konfacel. Tym bardziej, że na próżno szukać o nim w internecie informacji.

Facebook.com

Sprawę skomentował także menadżer Małgosi Sochy, który powiedział, że aktorka nie podzieliła się z nim imieniem dla dziecka.

d1vkda3

- Ja jako manager i przyjaciel Małgosi nie ma zielonego pojęcia, jakie imię będzie nosić jej dziecko. Wiem jedynie, że rodzice zdecydowali się wybrać imię dla dziecka, gdy będzie już na świecie i gdy je zobaczą - powiedział Paweł Bieńkowski w rozmowie z "Kozaczkiem". Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę to, że aktorka znając zachowanie plotkarskich mediów, zabawiła się z nimi. No cóż, pozostaje nam tylko trzymać kciuki za Małgosię i życzyć przyszłej mamie dużo wytrwałości.

d1vkda3

Podziel się opinią

Share

d1vkda3

d1vkda3