Trwa ładowanie...

Małżeństwo Willa Smitha wisi na włosku? Wręcz przeciwnie

Rozwód? Małżeństwo Jady Pinkett Smith i Willa Smitha zostało wystawione na potężną próbę. Milczenie aktorki sprawiło, że pojawiły się plotki o możliwym końcu jej wieloletniego związku z Willem...

Incydent z Willem Smithem przyćmił całą galę rozdania Oscarów Incydent z Willem Smithem przyćmił całą galę rozdania Oscarów Źródło: Getty Images, fot: 2022 Getty Images
db2mvxh
db2mvxh

94. ceremonia wręczenia Oscarów miała szansę w glorii i chwale przywrócić właściwy status najsłynniejszej imprezie filmowej. Niestety emocjonalna reakcja Willa Smitha, który wdał się w bójkę na scenie, zrujnowała tę sposobność. Zamiast o filmach nagrodzonych Oscarami wszyscy mówili o tym, jak Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka. "Przemoc w każdej formie jest trująca i niszczycielska. Moje zachowanie ostatniej nocy podczas rozdania nagród Akademii było nieakceptowalne i niewybaczalne. Żarty na mój temat są częścią tej roboty, ale żarty z choroby Jady to dla mnie za wiele do zniesienia i zareagowałem emocjonalnie" - napisał aktor w oświadczeniu dzień po Oscarach.

Hollywood grzmi o konsekwencjach, ale też o tym, co stanie się teraz z małżeństwem Willa i Jady Pinkett Smith.

Zobacz: Oscary 2022. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka, przerwano transmisję. Widzowie nie mogli uwierzyć

Will Smith po tym pokazie przemocy został już wykluczony z Akademii. Mówi się o wstrzymaniu produkcji filmów z jego udziałem, a także o odebraniu mu statuetki dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Odebraniu nagrody, o którą starał się od wielu lat.

db2mvxh

A co z małżeństwem gwiazdorskiej pary? Will i Jada wzięli ślub w 1997 r. Od tamtej chwili o ich związku krążą prawdziwe legendy. Para już dawno zdecydowała się na otwarty związek, a Smith w swojej autobiografii pisał o tym, że wielokrotnie się rozstawali, by z rozsądku, dla dzieci wrócić do siebie.

Skandal na Oscarach odbije się na tej relacji negatywnie? Zdaniem informatorów "Us Weekly" - nie. "Trzymają ze sobą na dobre i na złe. Przeszli razem przez wiele sytuacji, a to dla nich po prostu kolejna bitwa, którą muszą stoczyć" - przekazuje osoba z otoczenia pary.

Informator twierdzi, że Pinkett Smith "absolutnie kocha i uwielbia" męża i dodaje, że "są niezniszczalni jako para i będą ze sobą już do końca".

db2mvxh

Ta sama osoba w rozmowie z "Us Weekly" komentuje, że Jada Pinkett Smith nie chce być w centrum uwagi, tak samo jak nie chce, by cały świat skupiony był na jej mężu. "Nie tak wyobrażała sobie tę noc. On wygrywał najważniejszą nagrodę jego całego życia, a wszystko skupiło się na sytuacji pomiędzy Willem a Chrisem. Żadne z nich tego nie chciało. Ma nadzieję, że panowie przejdą nad tym do porządku dziennego" - komentuje.

db2mvxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db2mvxh