Trwa ładowanie...
dtlwr1r

Mama każe schudnąć Ewie Farnej. "Ewuśka, pilnuj się"

Ewa Farna nie przejmuje się swoją wagą. Gwiazda dobrze czuje się w swoim ciele, aczkolwiek bliscy doradzają jej, aby schudła kilka kilogramów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna nie wstydzi się swojej wagi
Ewa Farna nie wstydzi się swojej wagi (Forum)
dtlwr1r

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło" Ewa Farna wyznała, że w domu często słyszy, że powinna zrzucić kilka kilogramów. Wokalistka pochodzi z wysportowanej rodziny. Jej mama jest bardzo aktywna i chętnie motywuje córkę do ruchu i dbania o własne ciało. Kiedy piosenkarka pojawia się w domu, próbuje ją namówić do pójścia na siłownię i zmianę diety.

- Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: "Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie" - wyznała Farna (zachowano oryginalną pisownię).

dtlwr1r

Fani za każdym razem komentują wygląd gwiazdy, ale Ewa już do tego przywykła. Tak naprawdę wokalistka sama często żartuje ze swoich nadprogramowych kilogramów. Podkreśla w wywiadach, że najważniejsze jest dla nieji to, że wciąż czuje się atrakcyjna i podoba się swojemu mężowi.

Ewa Farna ma dużo dystansu, jeśli chodzi o kwestie dotyczące wyglądu. Brawo!

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna: Udowodniłam, że nie jestem produktem. 10 lat na scenie, nie ma lipy!

dtlwr1r

Podziel się opinią

Share

dtlwr1r

dtlwr1r