Trwa ładowanie...

Mama każe schudnąć Ewie Farnej. "Ewuśka, pilnuj się"

Ewa Farna nie przejmuje się swoją wagą. Gwiazda dobrze czuje się w swoim ciele, aczkolwiek bliscy doradzają jej, aby schudła kilka kilogramów.

Mama każe schudnąć Ewie Farnej. "Ewuśka, pilnuj się"Źródło: Forum
d2k1dsq
d2k1dsq

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło" Ewa Farna wyznała, że w domu często słyszy, że powinna zrzucić kilka kilogramów. Wokalistka pochodzi z wysportowanej rodziny. Jej mama jest bardzo aktywna i chętnie motywuje córkę do ruchu i dbania o własne ciało. Kiedy piosenkarka pojawia się w domu, próbuje ją namówić do pójścia na siłownię i zmianę diety.

- Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: "Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie" - wyznała Farna (zachowano oryginalną pisownię).

Fani za każdym razem komentują wygląd gwiazdy, ale Ewa już do tego przywykła. Tak naprawdę wokalistka sama często żartuje ze swoich nadprogramowych kilogramów. Podkreśla w wywiadach, że najważniejsze jest dla nieji to, że wciąż czuje się atrakcyjna i podoba się swojemu mężowi.

d2k1dsq

Ewa Farna ma dużo dystansu, jeśli chodzi o kwestie dotyczące wyglądu. Brawo!

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna: Udowodniłam, że nie jestem produktem. 10 lat na scenie, nie ma lipy!

d2k1dsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k1dsq