Trwa ładowanie...
d41qqhe

Marcelina Zawadzka

Najnowsze informacje
3.8
(39 głosów)
Oceń:
d41qqhe
AKPA
Źródło: AKPA

Marcelina Zawadzka – polska modelka, Miss Polonia 2011, prezenterka telewizyjna.

Marcelina Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 roku w Malborku. Po raz pierwszy wystartowała w konkursie piękności w roku 2003. Zdobyła wówczas tytuł Miss Nastolatek Malborka. Osiem lat później wzięła udział w wyborach Miss Polonia, gdzie reprezentowała województwo pomorskie. W konkursie tym zajęła pierwsze miejsce. Zawadzka w 2012 roku została pierwszą od 23 lat Polką, której udało się zakwalifikować się do finałowej szesnastki wyborów Miss Universe.

W roku 2013 Marcelina Zawadzka związała się z telewizją FOX Life, gdzie prowadziła program „Projektanci na start”. Następnie została prowadzącą formatu „Dżender” na antenie TVN Turbo. Zagrała też epizodyczną rolę w serialu „Pierwsza miłość”, wcielając się w postać narzeczonej Karola Wekslera.

Zawadzka brała udział w drugiej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym występowała z duecie z Rafałem Maserakiem. Para zajęła 3. lokatę.

Od sierpnia 2015 roku Marcelina Zawadzka prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Wiosną 2017 została również współprowadzącą show "Bake Off - Ale ciacho!" oraz gospodynią pasma "Lajk!". Kilka miesięcy później otrzymała propozycję poprowadzenia kolejnej edycji "The Voice of Poland".

Przez pewien czas była związana z aktorem Mikołajem Roznerskim.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41qqhe
d41qqhe
d41qqhe