Trwa ładowanie...
d48gj9t

Marcin Kwaśny i jego żona: przed wejściem na salę rozpraw udawali, że się nie znają

Rozwód Marcina Kwaśnego i Diany Kołakowskiej ciągnie się od 2018 r. Najwyraźniej sprawa ruszyła do przodu. Tych dwoje nareszcie spotkali się w sądzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Marcina Kwaśnego twierdzi, że jej mąż od lat ma problemy z alkoholem
Żona Marcina Kwaśnego twierdzi, że jej mąż od lat ma problemy z alkoholem (East News)
d48gj9t

Rozprawa miała być jedynie formalnością, lecz data pierwszego spotkania małżonków w sądzie została anulowana. Diana Kołakowska-Kwaśny chciała obarczyć męża całą winą za nieudane małżeństwo, ten jednak nie chciał się zgodzić. Głównym powodem ich nieudanej relacji miał być alkoholizm aktora.

Zobacz wideo:

W ubiegłym tygodniu w końcu doszło do rozprawy rozwodowej. Jak podało "Twoje Imperium", małżonkowie unikali konfrontacji ze sobą. Siedzieli z dala od siebie i patrzyli w różnych kierunkach. Rozprawa trwała ponad dwie i pół godziny, przesuwając kolejne sprawy z wokandy. Rozprawa przedłużyła się, bo rodzice Diany Kołakowskiej zostali powołani w charakterze świadków i zeznawali na korzyść córki.

Zobacz też: Marcin Kwaśny poczeka na rozwód. Żona nie daje za wygraną

Zapytana o przebieg rozprawy, Kołakowskia powiedziała, że wyklucza powrót do męża. - Mam nadzieję, że sprawa zakończy się dla mnie pomyslnie najpóźniej jesienią tego roku - powiedziała.

Zobacz też: Marcin Kwaśny rozwodzi się. To jednak nie koniec jego problemów

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t