Trwa ładowanie...

Marcin Kwaśny i jego żona: przed wejściem na salę rozpraw udawali, że się nie znają

Rozwód Marcina Kwaśnego i Diany Kołakowskiej ciągnie się od 2018 r. Najwyraźniej sprawa ruszyła do przodu. Tych dwoje nareszcie spotkali się w sądzie.

Share
Marcin Kwaśny i jego żona: przed wejściem na salę rozpraw udawali, że się nie znają
Źródło: East News
d31qo8h

Rozprawa miała być jedynie formalnością, lecz data pierwszego spotkania małżonków w sądzie została anulowana. Diana Kołakowska-Kwaśny chciała obarczyć męża całą winą za nieudane małżeństwo, ten jednak nie chciał się zgodzić. Głównym powodem ich nieudanej relacji miał być alkoholizm aktora.

Zobacz wideo:

W ubiegłym tygodniu w końcu doszło do rozprawy rozwodowej. Jak podało "Twoje Imperium", małżonkowie unikali konfrontacji ze sobą. Siedzieli z dala od siebie i patrzyli w różnych kierunkach. Rozprawa trwała ponad dwie i pół godziny, przesuwając kolejne sprawy z wokandy. Rozprawa przedłużyła się, bo rodzice Diany Kołakowskiej zostali powołani w charakterze świadków i zeznawali na korzyść córki.

Zapytana o przebieg rozprawy, Kołakowskia powiedziała, że wyklucza powrót do męża. - Mam nadzieję, że sprawa zakończy się dla mnie pomyslnie najpóźniej jesienią tego roku - powiedziała.

d31qo8h

Podziel się opinią

Share
d31qo8h
d31qo8h