Trwa ładowanie...

Mare-Kate Olsen rozwodzi się z Olivierem Sarkozym

Po pięciu latach jedna z bliźniaczek Olsen wniosła o rozwód z bankierem. Jak twierdzi, małżonek pozbawił ją mieszkania.

Mare-Kate Olsen rozwodzi się z Olivierem Sarkozym
d4lyt4a
d4lyt4a

29-letnia projektantka i 46-letni bankier, przyrodni brat byłego prezydenta Francji, wzięli ślub w Nowym Jorku w 2015 roku. Para zawsze strzegła swojej prywatności, przed kameralną uroczystością dla 50 osób wszyscy goście zostali poproszeni o oddanie telefonów komórkowych.

Portal Page Six dowiedział się, że w papierach rozwodowych Olsen napisała, że jej małżeństwo jest skończone i nie da się go już uratować. Co więcej, Mary-Kate napisała, że potrzebuje pilnie przeprowadzenia rozwodu, ponieważ Sarkozy bez jej zgody wypowiedział umowę najmu ich nowojorskiego mieszkania i była aktorka musi wyprowadzić się w poniedziałek 18 maja.

Przypominamy, że Nowy Jork został najmocniej dotknięty pandemią koronawirusa, więc nawet bogacze i celebrytki mogą mieć teraz problem ze znalezieniem odpowiedniego lokum.

- Obawiam się, że zostanę pozbawiona nie tylko dachu nad głową, ale także moich rzeczy znajdujących się w mieszkaniu, które muszę opuścić - pisze Mary-Kate w dokumentach złożonych w sądzie.

d4lyt4a

Jak donosi Page Six, gwiazda "Pełnej chaty" domaga się także dostępu do ich posiadłości nad oceanem oraz jeszcze jednego apartamentu na Manhattanie. Poza tym Olsen zaznacza, że umowa przedmałżeńska zakładała, że w razie rozwodu Sarkozy nadal będzie płacić za jej... dentystę.

Oby znalazła ciepły i suchy kąt do 18 maja.

d4lyt4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lyt4a